H2 od lipca w ofercie Polsat Media

MN 15/06/2015
Polsat Media
 Od 1 lipca 2015 roku biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w kanale H2, należącym do A+E Networks. H2, obecny na polskim rynku od grudnia 2014 roku, dotychczas nie emitował reklam.

H2 to kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata, z którego widzowie dowiedzą się, jak przypadek zmienił losy ludzkości, jak działa mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Na H2 nauka staje się rozrywką, przekazywaną w niecodzienny i zaskakujący sposób. Na kanale znajdują się doceniane seriale dokumentalne z całego świata, które zaspokoją ciekawość najbardziej wymagających widzów: od tematyki wojennej poprzez historię starożytną i współczesną aż po nauki ścisłe, motoryzację i inżynierię. H2 stawia na wypełnione ciekawą i przystępną treścią produkcje, w których fascynujące fakty łączą się z wciągającą akcją. H2 to dopełnienie oferty kanału HISTORY.

H2 będzie 49 kanałem telewizyjnym w portfolio Polsat Media. Spółka reprezentuje również ofertę reklamową największej telewizji internetowej IPLA, ponadregionalnej stacji radiowej Muzo.fm, a także prowadzi sprzedaż reklam w PRN Polska.


Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 15-06-2015 19:16
    Prędzej czy póĹşnorenesansowy musiało to nastąpić smile1

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.