"Skazane" - nowy serial od września w Polsacie

MN 22/06/2015
Polsat
 We wrześniu na antenie Polsatu zadebiutuje serial o roboczym tytule rSkazaner1;, będący polską wersją produkcji BBC rPrisonersr17; Wivesr1;. Monika Krzywkowska, odtwórczyni jednej z ról, przyznaje, że to dla niej duże wyzwanie aktorskie i nie kryje satysfakcji z tego, że producenci zaprosili ją do współpracy.

Aktorka zagra żonę mafijnego bossa, który trafia do więzienia na 12 lat, zostawiając partnerce pokaĹşny majątek, a jednocześnie obarczając ją wieloma problemami. Każda z bohaterek serialu pochodzi z innej grupy społecznej, ale wszystkie przeżywają podobny dramat życiowy r11; bliski sercu mężczyzna trafia do więzienia, pozostawiając za sobą wiele niezałatwionych spraw.Jak Krzywkowska opowiada agencji informacyjnej Newseria Lifestyle, cała siła tego serialu jest oparta na kobietach. Są to zdecydowanie silne jednostki i to jest historia właśnie o nich. Widzowie będą także śledzić losy matki narkomana, czy młodej dziewczyny oczekującej narodzin dziecka. W rolę męża Krzywkowskiej wcieli się Ireneusz Czop.

W rSkazanychr1; będzie można również zobaczyć m.in. Olgę BołądĹş, która zagra dilerkę narkotyków. Serial będzie liczył 13 odcinków.


Komentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 25-06-2015 08:57
    Serial BBC zgarnął dobre opinie, więc nie dziwi, że pomysł wylądował już w innych krajach. Polsat zazwyczaj produkuje fajne seriale, także jesienią przyciągnie pewnie sporo widzów, bo tematyka ciekawa.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.