Jesienią lub wiosną Polsat pokaże show "SuperDzieciak"

MN 12/07/2015
Polsat
 Każde dziecko zasługuje na szanse, aby rozwijać swój talent r11; to przesłanie nowego talent show Telewizji Polsat - "SuperDzieciak". Program na antenie Polsatu pojawi się w paĹşdzierniku lub wiosną 2016 roku. Już w sierpniu rozpoczną się pierwsze castingi do programu.

Taniec, śpiew, akrobatyka, sztuczki magiczne, gra na instrumencie, czy inne oryginalne talenty - wszystkie "SuperDzieciaki" będą miały szansę pokazać swoją pasję i niezwykłe umiejętności całej Polsce. Już wkrótce rozpoczną się castingi do programu w wybranych kilku miastach Polski (1 sierpnia - Gdańsk i Wrocław; 2 sierpnia - Olsztyn i Kraków; 9 sierpnia - Warszawa) i internecie. Zgłoszenia swoich utalentowanych pociech będzie można przesyłać na adres: superdzieciak@zgłoszenia.tv.

"SuperDzieciak" to program dla wszystkich dzieci mających w życiu pasję, zainteresowania i talent. Rodzice i ich utalentowane dzieci wiedzą ile wysiłku i systematyczności trzeba włożyć w rozwój ich zdolności. Polsat chce pomóc im w tej drodze w realizacji ich marzeń, zapraszając do programu, który dla wszystkich uczestników może stać się trampoliną do sukcesu w niedalekiej przyszłości. Do programu można zgłaszać dzieci solo, w duecie, w tercecie, czy większym zespole.

Co najważniejsze - w tym programie nie będzie przegranych, każdy jego uczestnik otrzyma jednorazowo stypendium w wysokości 5 tys. złotych na rozwój swojego talentu, a rodzicom najlepszych "SuperDzieciaków" wręczone zostanie odpowiednio: 30, 50 i 100 tys. złotych. Wyjątkowo utalentowane dzieci do 15. roku życia będzie oceniało największe jury w Polsce - aż 100 specjalistów z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu, często pedagogów z wieloletnim stażem. Swoje punkty dołoży również 4 jurorów, którzy ocenią niezwykłe talenty młodych uczestników show.

W programie pojawi się 40 "SuperDzieciaków", poznamy ich rodziców i rodziny, zobaczymy ich domy i miejsca, gdzie rozwijają swoje zdolności, poznamy przyjaciół i znajomych.

"SuperDzieciak" powstaje na podstawie holenderskiego formatu wyprodukowanego przez Talpę pod tytułem "SuperKids". Pierwsze odcinki show emitowane w Holandii osiągnęły wynik oglądalności w grupie komercyjnej na poziomie 25% SHR. Telewizja Polsat pokaże 7 odcinków show - 4 castingowe, 2 półfinały i finał. Program dla stacji przygotowuje Jake Vision.


Komentarze

  • 3937
    #11 Felippe dnia 18-07-2015 11:50
    przemekp Jeśli w paĹşdzierniku, to do tej pory o 20 będą puszczać jakiś film. A jeśli na wiosnę, to też raczej zostaje film, bo chyba "Splash" nie wraca.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.