Decydujący mecz Polaków w LŚ w głównym Polsacie

MN 17/07/2015
Polsat
 Niedzielny finał lub mecz o 3. miejsce z udziałem Polaków w Final Six tegorocznej Ligi Światowej pokaże antena otwarta Polsatu. W Polsacie Sport będzie zaś można zobaczyć wszystkie weekendowe mecze Final Six, zaś sobotni półfinał z udziałem polskiej reprezentacji również w ogólnodostępnym Polsacie Sport News.

Polacy bardzo dobrym czwartkowym meczem z Włochami (wygrana 3:1) zapewnili już sobie udział w półfinale Final Six tegorocznej Ligi Światowej. Dziś zagrają Serbią, a ewentualna wygrana da im pierwsze miejsce w grupie, dzięki któremu w półfinale zagrają prawdopodobnie z kimś z pary USA- Francja. Zwycięstwo nad reprezentacją Włoch oglądało w czwartek na antenach Polsatu Sport i Polsatu Sport News ponad 1,9 mln widzów, przy udziałach sięgających 18% SHR wśród wszystkich badanych i 16,7% SHR w grupie komercyjnej.

W sobotę Polsat Sport pokaże oba półfinały Final Six, a Polsat Sport News półfinał z udziałem Polaków. Niedzielny finał, lub mecz o 3 miejsce z udziałem reprezentacji Polski, będzie można zobaczyć na antenie Polsatu i w Polsacie Sport. Wszystkie mecze skomentuje Tomasz Swędrowski, a ekskluzywne wywiady z zawodnikami i trenerem naszej reprezentacji Stephanem Antigą przeprowadzi w Rio de Janerio r11; Marcin Lepa. W studiu, gośćmi Jerzego Mielewskiego będą gwiazdy kilku pokoleń polskiej siatkówki: Ryszard Bosek, Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Krzysztof Ignaczak i Łukasz Kadziewicz.

Mecz o trzecie miejsce i finał w niedzielę, 19 lipca kolejno o 14:10 i 16:30.
 

Komentarze

  • 2152
    #1 przemekp dnia 18-07-2015 08:30
    Bardzo dobrze, że też otwarty Polsat pokaże ostatni mecz Polaków w Lidze Światowej - oczywiście miejmy nadzieję, że to będzie finał icon_smile Polsat Sport News niby też jest kanałem otwartym, ale jednak główny Polsat to lepsza opcja icon_wink
  • 1506
    #2 RS dnia 18-07-2015 19:06
    No to znowu będzie tona reklam na przerwach technicznych icon_confused

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.