Nowy sezon "Pielęgniarek" od 31 sierpnia w Polsacie

MN 12/08/2015
Polsat
 W najnowszej, czwartej serii serialu paradokumentalnego rPielęgniarkir1; oprócz niezastąpionych tytułowych bohaterek pojawią się nowe postacie, wiele trzymających w napięciu ludzkich dramatów i emocjonujące wątki. Nowe odcinki już od 31 sierpnia na antenie Telewizji Polsat.

W nowych odcinkach znów czeka nas moc wzruszeń, łez szczęścia i smutku. W życiu głównych bohaterek szykują się prawdziwe niespodzianki r11; równie pasjonujące, jak historie pacjentów. Poznamy m.in. Antka, piętnastolatka, u którego badania serologiczne wykazały włośnicę r11; groĹşną, czasem nawet śmiertelną, odzwierzęcą chorobą pasożytniczą. Niestety, pacjent nie będzie chciał powiedzieć, gdzie zjadł zakażone mięsor30; Na oddział dziecięcy trafi również pobity szesnastoletni Igor, który został zaatakowany w jednej z bram miasta, gdzie zaczął dilować, by pomóc rodzinie, bo dowiedział się o problemach finansowych ojcar30; Tematem innego odcinka będzie historia księdza Ireneusza, który trafi do szpitala ze złamaną nogą, ponieważ spadł z dachu salki katechetycznej. Ksiądz przyzna, że ścigał złodzieja, który ukradł rynnęr30; Będziemy również świadkami przyjęcia do szpitala Amelii, dziewczyny o sporej nadwadze. Szybko okazuje się, że otyłość Amelii jest przyczyną nie tylko ataku kolki nerkowej, ale i problemów kardiologicznych. Lekarz sugeruje Amelii nałożenie opaski żołądkowej. Dziewczyna będzie odkłada go w czasie pod wpływem nieoczekiwanego protestu jej partnerar30; Na oddział chirurgiczny trafi młody mężczyzna, który wypadł z okna. Miał sporo szczęścia, bo spadł na daszek na balkonie sąsiada, co zamortyzowało upadek i skończyło się na złamaniu żeber i odmie opłucnowejr30; Na chirurgię trafi Jowita, zdesperowana dziewczyna, która skoczyła z wysokości i doznała urazu. W szpitalu Jowita spotka samotną starszą panią r11; Sabinę i okaże się, że kobiety mogą sobie nawzajem bardzo pomócr30;


rPielęgniarkir1;
foto: Polsat


W każdym odcinku poznamy inną poruszającą historię, ale stały pozostaje zespół siedmiu pielęgniarek r11; postaci pierwszoplanowych tej opowieści: Julita Zakrzewska r11; naczelna pielęgniarka, Anna Rogowska r11; oddział pediatrii, Ewa Dąbrowska r11; oddział pediatrii, Małgosia Paprocka r11; oddział chorób wewnętrznych, Jadwiga Leśniak r11; oddział chorób wewnętrznych, oraz Lucyna Korzecka i Danusia Wieczorek, które pracują na oddziale chirurgii. Ponownie zobaczymy też pielęgniarkę międzyoddziałową r11; Dagę Kornacką. Małgosia postanowi odejść od swojego życiowego partnera, Rafała i niebawem zacznie układać sobie życie z innym mężczyzną. Ewa będzie chciała oddać pierścionek zaręczynowy Hubertowi. Julita zaczynie mieć dość presji, zacznie myśleć o porzuceniu dotychczasowej posady i przejściu do prywatnej kliniki.

rPielęgniarkir1; na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma ATM Grupa. Nowe odcinki już od 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku o godzinie 12:00, na antenie Telewizji Polsat.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.