Gala Polsat Boxing Night w PPV Cyfrowego Polsatu i IPLI

PC 13/08/2015
Polsat Boxing Night
 To będzie najgorętsze bokserskie starcie tej jesieni w Polsce. 26 września br. podczas Polsat Boxing Night, w łódzkiej Atlas Arenie w walce wieczoru zmierzą się dwie gwiazdy polskiego boksu: były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej, medalista mistrzostw Europy Tomasz Adamek Góralr1; oraz były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej Przemysław Saleta.

Galę na żywo z Łodzi będą mogli zobaczyć w systemie rpay-per-viewr1; abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy największej polskiej telewizji internetowej IPLA. Cena za dostęp: 40 zł.

Organizowana po raz czwarty gala Polsat Boxing Night to 7 zawodowych walk bokserskich i jeden pojedynek amatorski, który stoczą medalista Mistrzostw Europy Tomasz Jabłoński oraz Bartosz Gołębiewski. W emocjonującej walce wieczoru, zobaczymy żądnego zwycięstwa Tomasza Adamka, który skrzyżuje rękawice z Przemysławem Saletą w dziesięciorundowym pojedynku. Bezpośrednio przed walką wieczoru w innej, równie interesującej walce w wadze ciężkiej w ringu zmierzą się: dwumetrowiec z Krakowa - Mariusz Wach i nieobliczalny Marcin Rekowski. Obaj zawodnicy staną do dziesięciorundowego pojedynku. W pozostałych walkach zobaczymy Dariusza Sęka z Amerykaninem Corneliusem Whitem, Michała Cieślaka i Shawna Coxa z Barbadosu, Kamila Szeremeta i Brytyjczyka Patrica Mendy, Ewę Brodnicką i Ewę Piątkowską, Macieja Miszkina i Tomasza Gargulę.

rPolsat Boxing Night Adamek - Saletar1; o godzinie 18:15 dla widzów PPV Cyfrowego Polsatu i Ipli rozpocznie się studiem prowadzonym przez Mateusza Borka. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik.

Bilety na Polsat Boxing Night można kupić na www.ebilet.pl.

Fightcard
Walka wieczoru:
Tomasz Adamek r11; Przemysław Saleta (waga ciężka, 10 rund)

Pozostałe walki (od pierwszego pojedynku):
Tomasz Jabłoński - Bartosz Gołębiewski (3 rundy)
Maciej Miszkiń - Tomasz Gargula (8 rund)
Ewa Brodnicka - Ewa Piątkowska (8 rund)
Kamil Szeremeta-Patrick Mendy (8 rund)
Michał Cieślak - Shawn Cox (8 rund)
Dariusz Sęk - Cornelius White (10 rund)
Mariusz Wach - Marcin Rekowski (10 rund)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.