Serial "Skazane" będzie emitowany po "Piekielnej kuchni"

MN 18/08/2015
Polsat
 Serial rSkazaner1; będzie można oglądać w Polsacie we wtorki, tuż po programie rHellr17;s kitchen. Piekielna kuchniar1;. Będzie to więc nowe pasmo serialowe. Dotychczas stacja swoje wieczorne seriale cotygodniowe pokazywała głównie w czwartki lub w niedziele, jak to miało miejsce w przypadku pierwszego sezonu rTo nie koniec świata!r1;.

rSkazaner1; zadebiutują na antenie Polsatu 8 września. W serialu zobaczymy: Monikę Krzywkowską, Olgę BołądĹş, Paulinę Gałązkę, Beatę Ścibakównę, Ireneusza Czopa, Antoniego Pawlickiego, Rafała Fudaleja, Wojciecha Błacha oraz Piotra Głowackiego.

Są w różnym wieku, mieszkają w innych dzielnicach, dzieli je status majątkowy i poglądy na życie, a także różnej długości wyroki, na które skazani zostali ich mężowie, synowie i ojcowie. Choć tego nie planowały, spotykają się regularnie w cotygodniowej kolejce oczekujących na odwiedziny osadzonych. Różni je prawie wszystko, ale łączy to, co najtrudniejsze i niezwykle osobiste. Każda wizyta w więzieniu odsłania prawdę o rzeczywistości, na którą zostały rskazaner1; i z którą muszą nauczyć się żyć. Wyroki ich mężczyzn to nie koniec, a dopiero początek ich fascynującej historii.


Monika Krzywkowska
foto: Polsat


rSkazaner1; to opowieść o losach czterech kobiet: emanującej energią i kobiecością zamożnej Sylwii r11; w tej znakomitej roli dawno nie widziana na małym ekranie Monika Krzywkowska; młodej mężatce i przyszłej matce Monice (Paulina Gałązka); zadziornej, niepokornej Oli (Olga BołądĹş) oraz Annie (Beata Ścibakówna), której sen z powiek spędza obawa o los osadzonego za kratami syna. Oprócz głównych bohaterów, w drugoplanowych rolach zobaczymy plejadę znanych i cenionych aktorów. W nastoletnie dzieci Sylwii i Adama, wcielą się utalentowani r11; Filip Gurłacz oraz Kasia Sawczuk. Czarnym charakterem, który skomplikuje życie Oli będzie Piotr Rogucki. Natomiast aktor Marcin Perchuć jako więzienny wychowawca, stanie się katalizatorem przemiany Anny.

Serial rSkazaner1; oparty jest na formacie rPrisonersr17; Wivesr1; telewizji BBC. Polską wersję produkują firmy Aktiv Media i Endemol Polska.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.