"Słoiki" teraz aż pięć razy w tygodniu. W dni powszednie w Polsacie

MN 23/08/2015
Polsat
 Serial paradokumentalny Polsatu rSłoikir1;, który debiutował wiosną jako serial cotygodniowy, jesienią będzie emitowany pięć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku o godz. 14:45, zastępując rDzień, który zmienił moje życier1;. Nowe pasmo emisyjne zacznie obowiązywać od 31 sierpnia.

rSłoikir1; to prawdziwe historie ludzi, którzy chcieli swój los związać z Warszawą przyjeżdżając z tzw. prowincji. Czasami przypadkowo, bardzo często z zaplanowanym ważnym celem, postanowili porzucić swoje dotychczasowe życie, żeby próbować realizować marzenia w stolicy. Poznamy pełne emocji i wzruszeń historie o marzeniach o lepszym świecie, pieniądzach, karierze, wielkim mieście, w którym życie odbiera się o wiele bardziej intensywnie niż w miasteczku, czy na wsi. Jednych to napędza, innych wypala. Serial pokazuje niezwykłe zdarzenia i ścierające się w nim dwa odmienne światy: ten małomiasteczkowy, często bardzo tradycyjny i wielkomiejski - swobodny, kolorowy, w którym można sobie pozwolić na bardzo dużo, ponosząc przy tym ogromne ryzyko. Każdy z tych światów ma swoje blaski i cienie, w każdym można odnaleĹşć szczęście, ale można też się zagubić. Serial przedstawia historie różnych osób. Ich poruszające koleje życia opowiedziane są z dwóch perspektyw, nowego życia w stolicy i przeszłości, którą zostawił w małym mieście.

Siła serialu paradokumentalnego rSłoikir1; tkwi w tym, że grają w nim tylko skrupulatnie wybierani amatorzy r11; bardzo często stoją za nimi też rsłoikowe doświadczeniar1;, dlatego nie muszą niczego udawać. Grają siebie, odtwarzają swój świat. W rSłoikachr1; wielu widzów znajdzie siebie, swoje dziecko, siostrę, dalekiego kuzyna, czy sąsiada. Każdy ma w swoim bliskim lub dalszym otoczeniu kogoś, kto wyjechał kiedyś do stolicy w poszukiwaniu lepszego życia.

Producentem rSłoikówr1; jest firma Outset Films Sp. z o.o. Za reżyserię odpowiadają m.in.: Krzysztof Kalisiak i Aleksander Gawek. Autorami scenariusza są m.in.: Jacek Kuras, Alicja Janicka, Borys Szulc, Marta Lase.


Komentarze

  • 149
    #1 MK dnia 24-08-2015 22:05
    Na bank będzie to kolejny nie wypał programowy Polsatu - z takim paradokumentem nigdy nie wygrają ze "Szkołą" z anteny TVN'u.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.