Premiera spotu promującego ofertę programową jesieni w Telewizji Polsat [wideo]

PC 28/08/2015
Polsat
 Wczoraj podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polsat premierę miał nowy klip promujący jesienną ofertę programową stacji. W półtoraminutowym spocie wystąpiło ponad 40 gwiazd telewizji, które jesienią pojawią się w jej kluczowych produkcjach i programach

Promujący jesienną ofertę stacji spot Telewizji Polsat to jedenasta tego typu produkcja w historii, po raz pierwszy Polsat zaprezentował taki materiał jesienią 2010 roku. W najnowszym klipie udział wzięli m.in. jurorzy i prowadzący rTylko muzyka. Must be the musicr1;, którego 10. edycję Polsat pokaże jesienią, rTwoja Twarz Brzmi Znajomor1; i rTop Chefr1;, oraz Wojciech Modest Amaro z rHellr17;s Kitchenr1;, Katarzyna Dowbor gospodyni rNaszego nowego domur1;, aktorzy i aktorki serialowej nowości pt. rSkazaner1; i kontynuacji rPrzyjaciółekr1;, Rinke Rooyens, który jesienią pojawi się w nowej produkcji dokumentalnej rRinke za kratamir1;. W spocie Polsat promuje również inną jesienną nowość show r11; rSuperDzieciakr1;, a także nową edycję rDancing with the Stars. Taniec z Gwiazdamir1;. W klipie pojawili się także dziennikarze rWydarzeńr1; - Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała oraz redakcji sportowej: Karolina Szostak, Jerzy Mielewski i Bożydar Iwanow.

W klipie wykorzystano utwór Jain rComer1;.

Kreację spotu stworzyli Agata Tadra i Paweł Witecki, który był także reżyserem filmu. Tadra odpowiadała również za produkcję. Zdjęcia wykonał Robert Ceranowicz. Kierownikiem produkcji był Daniel Domirski, opieką PR zajął się Konrad Stachurski, zaś postprodukcją - THE CHIMNEY POT Sp. z o. o.. Nadzór produkcyjny sprawowała Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.

 

Komentarze

 • 470
  #1 filczyk dnia 28-08-2015 13:51
  Brawa dla autorów! Świetna realizacja. Życzyłbym sobie, żeby antena Polsatu częściej zaskakiwała produkcjami na takim poziomie. Spot na półtorej minuty, ale to nie przeszkadza, czego nie mogłem powiedzieć o niektórych innych spotach tak Polsatu jak i konkurencji.
 • 149
  #2 MK dnia 29-08-2015 21:53
  Jeżeli chodzi o spoty to akurat swoje dobre czasy ma już za sobą a szkoda bo czasem miał dobre pomysły jak na przykład te filmiki z motylem sprzed kilku lat.
  Obecnie Polsat powinien bardziej od spotów wyprodukować nową oprawę graficzną bo ta już jest za długo na ekranie bo już prawie 9 lat.
 • 4146
  #3 Polsatus dnia 09-10-2015 04:01
  @MK jeśli chodzi o te spoty które emitują od 2006 to prawda mogli by pomyśleć o czymś nowym. Oczywiscie tylko oprawa loga nie zmieniać. Jest idealne.

  Co do spotu jesiennego bardzo dobry spod jesienny acz mógł bym powiedzieć ze za dużo moim zdaniem jest tam ze tak powiem "majstrowania komputerowego" następny spod mógł by być nieco prostszy np jak ten z jesieni 2013.
  icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.