Ankudowicz i Łozowski poprowadzą show "SuperDzieciak"

MN 28/08/2015
Polsat
 Aktorka Katarzyna Ankudowicz i wokalista Wojciech "Łozo" Łozowski poprowadzą show "SuperDzieciak" który zadebiutuje na antenie Polsatu w paĹşdzierniku i będzie realizowany w nowym studiu stacji. W jury zasiądą: aktorki Roma Gąsiorowska i Magdalena Stużyńska, były bokser Dariusz Michalczewski oraz wokalista Dawid Kwiatkowski.

Taniec, śpiew, akrobatyka, sztuczki magiczne, gra na instrumencie, czy inne oryginalne talenty - wszystkie "SuperDzieciaki" będą miały szansę pokazać swoją pasję i niezwykłe umiejętności całej Polsce. W tym programie nie będzie przegranych, każdy jego uczestnik otrzyma jednorazowe stypendium - w kwocie 5 tysięcy złotych - na realizację swoich największych marzeń i talentów, a zwycięzcy programu "SuperDzieciak" otrzymają odpowiednio: 30, 50 i 100 tys. złotych.

Dzieciaki oceni największe jury w Polsce - 100 osobowa grupa specjalistów z różnych dziedzin, a także 4 jurorów. W programie pojawi się 40 "SuperDzieciaków", poznamy ich rodziców i rodziny, zobaczymy ich domy i miejsca, gdzie rozwijają swoje zdolności, poznamy przyjaciół i znajomych.

"SuperDzieciak" powstaje na podstawie holenderskiego formatu wyprodukowanego przez Talpę pod tytułem "SuperKids". Telewizja Polsat pokaże 7 odcinków show - 4 castingowe, 2 półfinały i finał. Program dla stacji przygotowuje Jake Vision.
 

Komentarze

  • 149
    #1 MK dnia 28-08-2015 23:44
    No takiego wyboru prowadzących się nie spodziewałem. Nie wiem czy się domyślacie ale po Agnieszce Kaczorowskiej z "Disco pod gwiazdami" mamy kolejną kandydatkę na nową prowadzącą polsatowskiego sylwestra - może nawet kosztem wygryzienia którejś z dotychczasowych prowadzących.
  • 3833
    #2 Maxwell dnia 30-08-2015 20:51
    Wybór jurorów jak i prowadzących ten program przemilczę. Dziwi mnie taki dobór gwiazd. Po Jake Vision oczekiwałem naprawdę mocnego składu jury. icon_razz.gif

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.