Powtórka Polsat Boxing Night jutro w Polsacie Sport

Krzysiek_46 27/09/2015
Kanały Polsat Sport
 Powoli opadają już emocje związane z galą Polsat Boxing Night, na której Tomasz Adamek w walce wieczoru pokonał Przemysława Saletę. Powtórka gali już w poniedziałek w Polsacie Sport. Początek o 20:00. Natomiast mecz siatkarskich Mistrzostw Europy: Holandia - Włochy, który miał być pierwotnie o tej godzinie na antenie Polsatu Sport został przeniesiony do Polsatu Sport News.

Polsat Boxing Night spełniło oczekiwania fanów pięściarstwa, którzy zobaczyli wiele walk na bardzo wysokim poziomie. Przede wszystkim na ringu w łódzkiej Atlas Arenie aż kipiało od emocji, które przynosiła praktycznie każda potyczka na pięści. Nie zawiodła walka kobiet, w której niejednogłośną decyzją sędziów zwyciężyła Ewa Brodnicka.

Były także efektowne nokauty, między innymi w wykonaniu Nagy'ego Aguilery, który "wykończył" Marcina Rekowskiego kilka sekund przed końcem pojedynku. Natomiast w walce wieczoru Tomasz Adamek okazał się lepszy od Przemysława Salety. Rywal "Górala" nie wyszedł już do szóstej rundy i musiał przełknąć gorycz porażki.

Powtórka gali Polsat Boxing Night w poniedziałek od 20:00 w Polsacie Sport.

polsatsport.pl
 

Komentarze

  • 2960
    #1 rotalplus dnia 27-09-2015 20:22
    Największe emocje to chyba były w domu tych, którzy wykupili i zakodowali im przekaz na paręnaście minutlol2
  • 2039
    #2 tomaszzz dnia 30-09-2015 00:33
    Masz rację. Domownicy pewnie sami zaczęli bić się po gębach, lub wymierzyli ciosy w dekoder CP. icon_green

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.