15 gwiazd na 15 lat Polsatu Sport w klipie wizerunkowym kanału

PC 05/10/2015
Kanały Polsat Sport
 W piątkowy wieczór podczas uroczystej gali z okazji 15-lecia powstania Polsatu Sport miała miejsce premiera nowego spotu wizerunkowego kanału. W promocyjnym klipie związanym z jego jubileuszem 15-lecia pojawiło się 15 gwiazd polskiego sportu, dziennikarzy i komentatorów kanału.

To dzięki sukcesom gwiazd polskiego sportu Polsat Sport jest od 2007 roku nieprzerwanie najchętniej oglądanym kanałem w grupie komercyjnej. Na co dzień dziennikarze kanału i sportowcy spotykają się na piłkarskich stadionach, w ringu i na parkietach sportowych hal. Tym razem mogli wystąpić razem przed kamerą w niecodziennej dla jednych i drugich rzeczywistości. Spot wizerunkowy 15 lat Polsatu Sport, uświetniły swoim udziałem sportowe osobowości: siatkarki Małgorzata Glinka r11; Mogentale, Milena Radecka, siatkarze Andrzej Wrona, Łukasz Kadziewicz i Michał Winiarski, gwiazda MMA Mamed Khalidov i bokserski mistrz Tomasz Adamek. W spocie pojawili się także byli piłkarze reprezentacji Polski, a dziś komentatorzy Polsatu Sport - Wojciech Kowalczyk i Dariusz Dziekanowski, oraz dziennikarze kanału: Karolina Szostak, Mateusz Borek, Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń, Jerzy Mielewski i Paweł Wójcik.

W klipie wykorzystano utwór Joan Jett & The Blackhearts rI Love Rock'n'Roll".

Za produkcję spotu odpowiadała Agata Tadra a Paweł Witecki go wyreżyserował. Zdjęcia wykonał Robert Ceranowicz. Kierownikiem produkcji był Daniel Domirski. Nadzór produkcyjny sprawowała Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska.

Obejrzyj nowy spot wizerunkowy kanału


Komentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 05-10-2015 14:44
    Polsat Sport to jest stacja sportowa the best. Tyle dyscyplin, zawodów, rozgrywek, że każdy kibic jest kontent. No i fachowi dziennikarze, dobrzy komentatorzy do tego. I mamy sukces.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.