Grudniowe propozycje programowe kanałów Polsat Viasat

MN 16/11/2015
Kanały Polsat Viasat
 W grudniu na antenie Polsat Viasat History zadebiutuje cykl rJak klimat tworzył historięr1;. W programie zobaczymy, jak na przestrzeni wieków ludzkość wpływała na zmiany klimatyczne na ziemi i jak po raz pierwszy w dziejach ludzie zmieniają klimat. Natomiast Polsat Viasat Nature zaprezentuje świąteczne wydanie serialu rPaul Or17;Grady: z miłości do psówr1;.

rJak klimat tworzył historięr1;, 26 r11; 27 grudnia o 15:20 w Polsat Viasat History
Wydawać by się mogło, że oto ostatnio wkroczyliśmy w niespotykaną dotąd fazę ekstremalnych zmian pogodowych, naznaczonych serią naturalnych katastrof o gigantycznym rozmiarze r11; niosących śmierć susz, ogromnych powodzi, topienia się polarnych lodowców, tragicznych w skutkach burz. Ten fascynujący serial zabiera widzów na niesamowitą podróż przez historię śladami dramatycznych zjawisk klimatycznych i ilustruje jedne z najstarszych opowieści z historii naszej planety r11; niesamowity wpływ naturalnych żywiołów na kształtowanie klimatu na Ziemi od najdawniejszych czasów. Twórcy serialu szczegółowo przyjrzą się losom ludzkiego gatunku, którego przedstawiciele od czasu swego pojawienia się na planecie, około 200 000 lat przed naszą erą zmagali się z wyzwaniami zmiennego klimatu.

Polsat Viasat Nature
rJak klimat tworzył historięr1;
foto: Polsat Viasat


rPaul Or17;Grady: z miłości do psówr1; r11; wydanie świąteczne 2012, niedziela, 6-13 grudnia o 19:55 w Polsat Viasat Nature
Paul Or17;Grady wraca do słynnego londyńskiego schroniska dla psów i kotów w wyjątkowy świąteczny czas i spotyka tam kolejne czworonogi w potrzebie pomocy i opieki. Bożonarodzeniowe opowieści o losach pensjonariuszy tego ośrodka są jeszcze bardziej niż zwykle przejmujące i wzruszające. Psy to prawdziwe gwiazdy tego programu, a ich wyjątkowe indywidualności i osobnicze charaktery wyraĹşnie wybijają się na pierwszy plan podczas prezentowanych historii opowiadających o dotyczących nich zaniedbaniach i okrucieństwie. Personel ośrodka w Battersea jest zdeterminowany, aby dać każdemu ze swoich podopiecznych szansę i pracują niestrudzenie, aby zapewnić im lepszą przyszłość. Prezentowane historie psów, które mimo przykrych doświadczeń i przeciwności losu ciągle wykazują optymizm i ufność w lepszą przyszłość wzruszą każdego, a niesamowite zakończenia dramatycznych historii wycisną z widzą niejedną łzę.


Komentarze

  • 687
    #1 galganek dnia 17-11-2015 19:43
    I wciaz tylko marne SD ,niech sobie sami ogladaja szkoda wzroku na taka jakosc obrazu

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.