"Sylwestrowa Moc Przebojów" z Katowic w Polsacie

MN 26/11/2015
Polsat
 Po raz dziewiąty, a po raz pierwszy z Katowic widzowie Polsatu zobaczą rSylwestrową Moc Przebojówr1;. Wprost z serca Katowic, z placu Honorowego pod symbolem miasta r11; Spodkiem, wystąpią artyści, których wielkie przeboje będzie mógł zaśpiewać każdy na placu i przed telewizorem r11; bo w tym roku stacja zaprosi widzów na największe karaoke na świecie.

Koncert sylwestrowy ma być zwieńczeniem obchodów 150-lecia Katowic. Gwiazdy rSylwestrowej Mocy Przebojówr1; zaśpiewają hity, które zna, kocha i potrafi zaśpiewać każdy. To właśnie na scenie w Katowicach zabrzmią największe hity 2014 i 2015 roku rMy Słowianier1; Donatana i Cleo czy rBałkanicar1;, które zdominowały radiowe listy przebojów i nie miały sobie równych w ilościach odtworzeń w serwisie Youtube. Ponadczasowy Bajm i jego liderka Beata Kozidrak wykonają m.in. rCo mi Panie daszr1;, rBiałą armięr1;, rPłynie w nas gorąca krewr1; i rTę samą chwilęr1; oraz wielki przebój Beaty rĹťal mi tamtych nocy i dnir1;. Razem z Kayah zaśpiewamy rPrawy do lewegor1; i zatańczymy w rytm burzącego się rTestosteronur1;, a z Golec uOrkiestra, od której wszystko się zaczęło r11; rLornetkęr1; z 1999 roku, lubianych przez wszystkich rSłodyczyr1;, czy rŚcierniskar1;. Z rWilkamir1; znów zaśpiewany o rBaścer1;, co miała fajny biust. Enej podaruje nam rKamień z napisem Lover1;. Urszula sprawdzi jak dobrze zapamiętaliśmy tekst rKonika na biegunachr1; i jednego z jej pierwszych wielkich przebojów rMalinowego królar1;. Blue Cafe zabierze nas w podróż po największych swoich hitach: rBuenar1; czy rDo niebar1;. Słynący z doskonałego kontaktu z publicznością Bednarek przypomni jeden z najważniejszych ostatnich swoich przebojów rChwile jak ter1;, Pectus zabierze nas do ich ukochanej rBarcelonyr1;, a Mesajah wykona hit rLepsza połowar1; i w duecie z Kamilem Bednarkiem r11; rSzukając szczęściar1;. Grzegorza Hyżego nie trzeba nikomu przedstawiać, rWstajęr1; i rNa chwilęr1; w 2014 i 2015 roku rządziły na radiowych listach przebojów. Wraz ze Stefano Terrazzino, doskonałym tancerzem i wokalistą, jak na prawdziwe karaoke przystało wspólnie zaśpiewamy i zatańczymy do włoskich przebojów wszech czasów. Michał Wiśniewski swoją karierę zaczynał w klubach karaoke, więc bez jego występu podczas największego karaoke na świecie nie mogło się obyć.

Od 40 lat, od czasów ich debiutu, żadna impreza nie może się obyć bez hitów Boney M. Mogli świętować swój jubileusz w Moskwie na Placu Czerwonym albo w Nowym Jorku na Times Square, ale postanowili swoje 40-lecie obchodzić w Katowicach. Zresztą i tak w każdego sylwestra cały świat tańczy w rytm największych dyskotekowych przebojów wszech czasów nagranych przez Boney M. Będziemy mogli posłuchać na żywo przebojów takich jak rRivers Of Babylonr1;, rDaddy Coolr1; rRasputinr1;, czy rSunnyr1;. Sukces tych piosenek spowodował, że Boney M jest do dziś określany mianem najpopularniejszego, oprócz słynnej ABBY, tanecznego zespołu w Europie.

Dokładnie o północy jurorka rTwoja twarz brzmi znajomor1; Małgorzata Walewska oraz uczestnik ostatniej edycji show Krzysztof Respondek wykonają słynny utwór rTime To Say Goodbyer1;, który w 1997 roku wylansowali Sarah Brightman i Andrea Bocelli.

rSylwestrowa Moc Przebojówr1; to również ogromne wyzwanie realizacyjne i telewizyjne. W Katowicach powstanie ogromna multimedialna scena o całkowitej powierzchni 500 mkw którą przewiezie na miejsce 15 tirów. Szeroką na 60 i wysoką na 16 metrów scenografię sceny uzupełni prawie 600 mkw ekranów ledowych o wadze 14 ton. Moc nagłośnienia wyniesie 300 kW, a koncert pokaże, 15 kamer w tym jedna usytuowana na dronie z bezpośrednim przekazem obrazu na żywo.

Ten szczególny wieczór będzie miał również swoich gospodarzy, na co dzień prowadzących najpopularniejsze programy Polsatu, którzy w sylwestrową noc wzniosą z widzami noworoczny toast: Krzysztofa Ibisza, Macieja Dowbora, Paulinę Sykut-Jeżynę, Agnieszkę Popielewicz i Macieja Rocka. A na scenie odpowiednią dawką humoru wspomogą ich Robert Korólczyk i Bartosz Demczuk, czyli połowa Kabaretu Młodych Panów, zaś o doskonałą łączność radiową zadba Kamil Baleja z RMF FM.

Gospodarzami rSylwestrowej Mocy Przebojów 2015r1; są Miasto Katowice i Telewizja Polsat, zaś organizatorem imprezy jest firma Wagart. Patronami medialnymi rSylwestrowej Mocy Przebojów 2015r1; są jak zawsze radio RMF FM i dziennik rFaktr1;.

rSylwestrowa Moc Przebojówr1;: 31 grudnia, godz. 20.00 tylko w Telewizji Polsat.
  

Komentarze

 • 2960
  #1 rotalplus dnia 26-11-2015 16:24
  Powielokroć odgrzewane kotlety
 • 2754
  #2 marszal222 dnia 26-11-2015 22:34
  Ja sostej jak w tamtym roku Wrocław
 • 3937
  #3 Felippe dnia 26-11-2015 22:41
  Tragedia. Ale z drugiej strony dobrze, że nie ma Sarsy i Nykiel z ich paskudnymi, ale niestety, popularnymi piosenkami.

  Tekst, że Bony M. wybrali Katowice, a nie Plac Czerwony czy Times Square, mnie powalił. Szczerze wątpię, czy amerykanie ich w ogóle kojarzą.
 • 2214
  #4 mateush dnia 12-12-2015 18:33
  Widzę, że ogólne narzekania, ale pragnę zaznaczyć, że inne telewizje-miasta oferty lepszej nie mają. Także Polsat z Katowicami dzięki różnorodności muzycznej ma szansę, by po raz kolejny być najpopularniejszą imprezą sylwestrową.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.