"To Timmy" - serial o przygodach niesfornego baranka w Polsat JimJam

KO 16/12/2015
Polsat JimJam
 rTo Timmyr1; - serial o przygodach niesfornego baranka już od 1 stycznia w Polsat JimJam. Tytułowy Timmy to trzyletni niesforny baranek świetnie znany dzieciom z serii rBaranek Shaunr1;. Przyzwyczajony do bycia jedynym małym barankiem w trzodzie, zawsze podążał własnymi ścieżkami. Teraz będzie musiał nauczyć się zabawy i współpracy z innymi zwierzętami.

Baranek pozna zasady pracy w grupie, nauczy się trudnej sztuki dzielenia zabawkami oraz tego, że nie można myśleć wyłącznie o sobie. Timmy jest także utalentowanym piłkarzem, który zrozumie, że kluczem do sukcesu jest gra zespołowa i podawanie piłki innym. Czapla Harriet i Sowa Osbourne r11; nauczyciele, którzy prowadzą przedszkole, będą mieć ręce pełne roboty. Jednak Timmy, z małą pomocą swoich przyjaciół, z każdej lekcji wyciągnie naukę i zrozumie, jak powinien postępować i zachowywać się wobec innych.

Wychowankowie przedszkola codziennie zdobywają nowe umiejętności, takie jak nauka malowania czy gry na instrumentach. Czas upływa im także na zabawie i leżakowaniu. W pierwszym odcinku Timmy zgubi ostatni puzzel swojej układanki. W trakcie poszukiwań odkryje wiele innych, dawno zagubionych części zabawek, jednak nigdzie nie będzie ani śladu puzzla. Na szczęście z pomocą przyjdą mu jego nowi przyjaciele. W jednym z kolejnych odcinków to Timmy pośpieszy na ratunek przyjacielowi i pomoże mu w uporaniu się z męczącą czkawką. W dalszych odcinkach mali widzowie będą mieli szansę zobaczyć także wojnę na farby podczas zajęć z malarstwa. Zwierzątka wezmą również udział w lekcji tańca, podczas której Timmy niespodziewanie odkryje swoją nową pasję r11; hip-hop.

Małymi kompanami Timmyr17;ego są m.in.: Kaczka Yabba, Kot Mittens, Pies Ruffy, Gąsienica Bumpy oraz Lis Finlay. Choć czasami bywają niegrzeczni, każdy dzień jest dla nich okazją do zdobycia nowych doświadczeń oraz dochodzenia metodą prób i błędów do słusznych wniosków. Dzięki zajęciom w przedszkolu mali bohaterowie przekonają się, jak wielką wartość stanowi przyjaĹşń oraz umiejętność pracy w grupie. Serial rTo Timmyr1; nie posiada dialogów i jest propozycją skierowaną do najmłodszych widzów.

Na serial rTo Timmyr1; zapraszamy od 1 stycznia 2016 r. od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 i 9:20.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.