Artur Szpilka kontra Deontay Wilder w Polsacie Sport [akt.]

Krzysiek_46 08/01/2016
Kanały Polsat Sport
 16 stycznia Artur Szpilka (20-1, 15 KO) zmierzy się z Deontayem Wilderem (35-0, 34 KO) o pas WBC wagi ciężkiej w brooklyńskiej hali Barclays Center. Stawką walki będzie zdobycie pasa WBC w kategorii ciężkiej. Transmisja walki Artur Szpilka - Deontay Wilder i całej gali na żywo tylko w Polsacie Sport.

Artur Szpilka po serii czterech wygranych staje przed szansą zdobycia pasa WBC w kategorii ciężkiej. Po triumfie z Tomaszem Adamkiem na gali Polsat Boxing Night polski pięściarz postanowił kontynuować swoją przygodę z boksem za oceanem i stoczył zwycięskie pojedynki z Ty Cobbem, Manuelem Quezadą oraz Yasmanym Consuegrą.

Tym razem przed Polakiem największe wyzwanie w karierze, bowiem w przeciwnym narożniku zamelduje się obecny mistrz świata Deontay Wilder. Amerykanin posiadający świetne warunki fizyczne jest zdecydowanym faworytem pojedynku, który będzie walką wieczoru gali pięściarskiej w Barclays Center, ale Polak zapowiada życiową formę.

Artur Szpilka może zostać pierwszym polskim mistrzem świata w królewskiej kategorii. Wcześniej przed taką szansą stawali Andrzej Gołota, Albert Sosnowski, Tomasz Adamek i Mariusz Wach. O pas regularnego mistrza świata organizacji WBA nieskutecznie walczył również Andrzej Wawrzyk.

Transmisja gali i walki Artur Szpilka - Deontay Wilder na żywo w nocy z 16 na 17 stycznia w Polsacie Sport.

Aktualizacja:

Walka Artura Szpilki z Deontayem Wilderem transmitowana będzie również w otwartym Polsacie.
 

Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 08-01-2016 22:26
    Walka roku w polskim boksie. Dobrze, że Polsat ją ma. Ale szkoda że tak póĹşno kupili, bo nie będzie wyszczególniono w drukowanych programach telewizyjnych.
  • 481
    #2 Krzysiek_46 dnia 09-01-2016 00:06
    Zgadza się do tego ta walka nie jest tak rozreklamowana w TV jak mogła by być gdyby Polsat kupił ją wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.