Materiały Polsatu Sport oraz IPLI w serwisach Grupy Onet-RASP

PC 15/01/2016
Kanały Polsat Sport
 Cyfrowy Polsat, największa w Polsce grupa medialno-telekomunikacyjna, kanał sportowy Polsat Sport oraz Grupa Onet r11; Ringier Axel Springer Polska (RASP) nawiązały współpracę w zakresie dystrybucji ekskluzywnych materiałów wideo o tematyce sportowej, produkowanych przez stacje sportowe Telewizji Polsat i telewizję internetową IPLA, na portalu Onet i w serwisach sportowych Onet-RASP.

Już dzisiaj użytkownicy tych serwisów znajdą w nich unikatowe treści dotyczące właśnie rozpoczynających się Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn Polska 2016.

Na start użytkownicy portalu Onet i serwisu przegladsportowy.pl otrzymają bezpłatny dostęp do skrótów meczów rozegranych w ramach Mistrzostw Europy w piłce ręcznej mężczyzn Polska 2016, a także wyjątkowych materiałów okołomeczowych r11; wywiadów z zawodnikami i trenerami, komentarzy i podsumowań ekspertów oraz gości specjalnych, kulis mistrzostw.

Maciej Stec, Członek Zarządu, Cyfrowy Polsat S.A. i Telewizja Polsat Sp. z o.o.:
Dzięki szerokiemu zasięgowi kanałów Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News oraz portalu Onet, a także doświadczeniu produkcyjnemu redakcji Polsat Sport, polsatsport.pl i ipla.tv, rzesza widzów i internautów będzie miała dostęp do najwyższej jakości materiałów z najważniejszych wydarzeń sportowych. Łączymy doskonałą znajomość rynku telewizyjnego i internetowego, jaką posiadają Grupa Cyfrowy Polsat oraz Onet-RASP, w zakresie produkcji i publikacji materiałów sportowych oraz sprzedaży powierzchni reklamowej.


Aleksander Kutela, CEO, Grupa Onet.pl.:
Współpraca z Grupą Polsat jest kolejnym działaniem, które wpisuje się w naszą strategię dostarczania użytkownikom serwisów Grupy Onet-RASP najlepszej i najbardziej aktualnej oferty kontentowej na rynku. Dzięki współpracy z Grupą Polsat nasi użytkownicy zyskają dostęp do wielu unikalnych materiałów i relacji z najważniejszych polskich i międzynarodowych wydarzeń, co będzie znakomitym uzupełnieniem oferty serwisów Grupy Onet-RASP.


Komentarze

  • 1831
    #1 Staszek dnia 15-01-2016 16:17
    Duże wydarzenie. Sportkowe kanały Polsatu zyskają kolejną reklamę.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.