Rochstar wyprodukuje dla Polsatu "Surprise, surprise". Nagrania ruszą w lutym

MN 16/01/2016
Polsat
 Firma Rochstar jest producentem programu rSurprise, surpriser1;. Show pojawi się na antenie Polsatu wiosną. Nagrania ruszą z kolei w drugiej połowie lutego, a zakończą się w kwietniu. Program będzie realizowany w ATM Studio w Warszawie.

Nagrania zaplanowano na: 19 i 24 lutego, 7, 14, 21 i 30 marca oraz 6, 11, 16 i 20 kwietnia. Program będzie produkowany na podstawie formatu rSurprise, surpriser1;, który znają widzowie m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii i Chinach.

Będzie to show dla całej rodziny. Ideą widowiska jest docenienie ludzi, którzy są bohaterami dnia codziennego. Widzowie poznają więc zwykłych-niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, często ratując życie nieznanym sobie ludziom. W studiu dojdzie do wyjątkowych spotkań. Bohaterowie zostaną uhonorowani niespodzianką będącą spełnieniem ich życiowych marzeń. W programie pojawią się również historie rodzin, których członkowie od lat nie mają ze sobą kontaktu. Często dzielą ich setki kilometrów, a brak środków finansowych lub zły stan zdrowia uniemożliwia im spotkanie. Dzięki redakcji programu dojdzie na oczach widzów do wzruszających spotkań po latach.

rSurprise, surpriser1;

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.