Luty w Polsat Food Network

MN 19/01/2016
Polsat Food
 W lutym na antenie Polsat Food Network zadebiutują dwa nowe programy. W rNiesamowitej kuchni azjatyckiej według Chingr1; widzowie zobaczą kulinarną podróż po Azji. Z kolei w rCzłowiek kontra jedzenier1; będzie to podróż po Stanach Zjednoczonych.

rNiesamowita kuchnia azjatycka według Chingr1;, premiera w poniedziałek, 8 lutego o godz. 17:00
Podróż z charyzmatyczną Ching-He Huang po jej rodzinnej Azji, gdzie Ching odkrywa wspaniałe regionalne dania i tworzy własne przepisy na przepyszne potrawy. Rozpoczynając swoją wyprawę w Hong Kongu, Ching poznaje tutejszych pomysłowych szefów kuchni, którzy pichcą bułeczki z pieczonym kurczakiem po syczuańsku, makaron z homarem, muszle św. Jakuba i pieczone prosię. Ching demonstruje swoje magiczne zdolności w Kowloon, gotując z miejscowym szefem kuchni złote sajgonki, bułeczki z wieprzowiną, krewetki z chilli i jagnięcinę obsmażaną w woku. Nagradzany mistrz kucharski uwzględnia słabość Ching do słodyczy, fundując jej wizytę w naleśnikarni, by zaraz potem nakarmić ją pikantną potrawą z kraba w popularnym lokalu.

rCzłowiek kontra jedzenier1;, premiera w poniedziałek, 8 lutego o godz. 23:00
Adam Richman z Food Network w trakcie podróży po Stanach Zjednoczonych zmierzy się z największymi wyzwaniami kulinarnymi, jakie uda mu się znaleĹşć. W nieustającej walce kulinarnej przemieszcza się z Bostonu do Seattle i w każde inne miejsce, w którym może objadać się potężnymi daniami. W Teksasie zmierzy się z rpiekielnym burgeremr1;, pikantnym wyzwaniem dla kubków smakowych, składającym się z hamburgera z papryczkami jalapeno w ognistym sosie. Adama czekają również trudniejsze chwile, gdy weĹşmie udział w kosztowaniu 5,5-kilogramowej pizzy carnivore w Atlancie.


rCzłowiek kontra jedzenier1;
foto: Polsat Food Network

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.