Jubileusz KOMBII w Polsacie

MN 24/01/2016
Polsat
 W piątek, 12 lutego Polsat pokaże jubileuszowy koncert zespołu KOMBII pt. rKrólowie życiar1;. Z okazji czterdziestolecia duetu Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk na scenie pojawią się nie tylko jubilaci, ale także wyjątkowi goście.

Muzyka Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka rozbrzmiewa w sercach fanów KOMBII, O.N.A i Skywalker. W trakcie jubileuszowego koncertu w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu zespół wykona najbardziej znane piosenki ze wszystkich muzycznych wcieleń. Koncert będzie składał się z trzech części. Będzie część symfoniczna, elektryczna, a także trzecia, w trakcie której na scenie pojawią się goście specjalni.

Wśród gości specjalnych koncertu pojawią się m.in. Margaret, Ewa Farna, Joanna Czarnecka, czyli rRudar1; z Red Lips i gitarzysta Lady Pank Jan Borysewicz. Koncert poprowadzą Agnieszka Kaczorowska i Kamil Baleja z RMF FM

Grzegorz Skawiński to gitarzysta, wokalista i kompozytor, ale przede wszystkim niezwykle charyzmatyczna postać. Współtwórca wielu hitów oraz płyt takich artystów, jak: Wanda Kwietniewska, Vader, Acid Drinkers, IRA, Golden Life, Liroy czy Robert Janson. Z kolei Waldemar Tkaczyk to basista, kompozytor i autor tekstów wielu ponadczasowych przebojów.

rKrólowie życia. Jubileusz KOMBIIr1; 12 lutego, godzina 20:05 w Telewizji Polsat.


rKrólowie życia. Jubileusz KOMBIIr1;
foto: materiały promocyjne


Komentarze

  • 2214
    #1 mateush dnia 26-01-2016 20:26
    Chyba, z tego co kojarzę, żadna inna stacja nie zapewnia swoim widzom rozrywki muzycznej, jak Polsat. Koncerty, jubileusze. Fajna rzecz i miła odmiana. A Polsat zyskuje różnorodną ramówkę.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.