Wiosna w Polsacie. "Nasz nowy dom" w czwartki. Wracają "Pamiętniki z wakacji"

MN 11/02/2016
Polsat
 Rok 2015 dla Telewizji Polsat okazał się niezwykle udany. W grupie komercyjnej stacja pokonała konkurencyjne TVN i TVP r11; z udziałami na poziomie 13,2% w skali roku r11; i po raz kolejny udowodniła, że jest liderem rynku i najchętniej oglądaną stacją telewizyjną w Polsce. Dlatego nadchodząca wiosna 2016 w Polsacie ma niewiele zmian, ale pojawią się nowości i powroty znanych seriali.

rPowiedz TAK!r1; to obyczajowo r11; komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez obecnie najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia r11; Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej. Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne, spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby wspaniale przeżyli swój najpiękniejszy dzień w życiu. Sęk w tym, że ona sama też marzy o prawdziwej, romantycznej miłości, ale nie może znaleĹşć swojej drugiej połówki. W każdym odcinku pojawią się nowi bohaterowie r11; klienci firmy Basi r11; przyszłe młode pary i ich życiowe historie. W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.

Premierowy odcinek r11; 1 marca (wtorek), godz. 21:35.

Z kolei rSurprise, Surpriser1; to program określany przez wielu ikoną brytyjskiej telewizji r11; format odnosi od lat oszałamiający sukces nie tylko na Wyspach. Emitują go stacje między innymi w USA, Włoszech, Holandii i Chinach. rSurprise Surpriser1; to program pełen wzruszeń, łez, radości, nieoczekiwanych spotkań i zaskakujących niespodzianek. Ten show jest szansą, by docenić prawdziwych bohaterów codzienności. Poznamy historie zwykłych r11; niezwykłych ludzi, którzy w zaskakujących sytuacjach potrafili bezinteresownie pomóc innym, a nawet uratować od śmierci zupełnie obce osoby. Zaproszeni do programu bohaterowie, zostaną uhonorowani niespodzianką będącą niejednokrotnie spełnieniem ich życiowych marzeń. A wszystko dlatego, że tak po prostu, w przeszłości zdecydowali się pomóc innemu człowiekowi. Dziś, często po wielu latach ktoś będzie im chciał za to podziękować. Show poprowadzą aktor znany widzom z produkcji Polsatu: rPierwsza miłośćr1;, rSkazaner1; i rSzpilki na Giewoncier1; r11; Wojciech Błach oraz ulubieniec Polek r11; Stefano Terrazzino.

Premierowy odcinek r11; 12 marca (sobota), godz. 20:00.

Nowością w wiosennej bogatej ofercie paradokumentów będą rMałolatyr1;, opowiadające o prawdziwych problemach i troskach współczesnej młodzieży. W każdym odcinku wejdziemy do intymnego, zamkniętego i tajemniczego świata zbuntowanego małolata. Skrywana często przed dorosłymi rzeczywistość młodych ludzi, kryje w sobie wiele niezbadanych obszarów. Agresja, wagary, alkohol, przemoc w rodzinie r11; to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu.

Premierowy odcinek r11; codziennie od 29 lutego (pn. r11; pt.), godz. 16:55.

5. edycja rDancing with the Stars. Taniec z gwiazdamir1;. Po raz kolejny 11 par stanie do walki o Kryształową Kulę i tytuł najlepszego tancerza spośród gwiazd. Wśród uczestników wiosennej edycji zobaczymy: raktorkę charakterystycznąr1; jak mówi o sama sobie r11; Elżbietę Romanowską, boksera wagi ciężkiej r11; Izu Ugonoha, jedną z najładniejszych aktorek młodego pokolenia r11; Joannę Opozdę, wokalistę zespołu De Mono r11; Andrzeja Krzywego, doktor Olę Pietrzak z Leśnej Góry, czyli aktorkę Annę Karczmarczyk, wokalistkę Kasię Stankiewicz, Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza, aktora Waldemara Błaszczyka, zafascynowanego muzyką aktora młodego pokolenia r11; Nikodema Rozbickiego, cudowne dziecko polskich komedii romantycznych, 17 r11; letnią Julię Wróblewską oraz aktorkę, która rnajwiększą gwiazdą czuje się w domur1; r11; Dorotę Chotecką. Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie niezawodne jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. W tej edycji u boku Krzysztofa Ibisza pojawi się Paulina Sykut-Jeżyna.

Premierowy odcinek r11; 4 marca (piątek), godz. 20:05.

Do tej pory w programie rTwoja twarz brzmi znajomor1; 32 uczestników zaprezentowało już ponad 300 metamorfoz. Niektóre z nich szczególnie zapisały się w historii programu. Wiosną, w rywalizacji o Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny śpiewająco zmagać się będą: Katarzyna Zielińska, Aleksandra Szwed, Katarzyna Pakosińska, Agnieszka Twardowska, Marcin Rogacewicz, Adam Fidusiewicz, Dariusz Kordek i Jerzy Grzechnik. Program niezmiennie poprowadzą: Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Za jurorskim stołem, obok Małgorzaty Walewskiej, Katarzyny Skrzyneckiej i Pawła Królikowskiego, zasiądzie nowy ekspert r11; zwycięzca 4. edycji show i ukochany Anki z serialu rPrzyjaciółkir1; r11; Bartek Kasprzykowski.

Premierowy odcinek r11; 12 marca (sobota), godz. 21:30.

W rHellr17;s Kitchen. Piekielnej kuchnir1; w trudnej sztuce gotowania zmierzy się czternastu nowych śmiałków. Tylko nielicznym uda się tutaj przetrwać i opuścić program z podniesionym czołem. Będą na nich czekały piekielne zadania i przede wszystkim On r11; gigant polskiej gastronomii r11; Wojciech Modest Amaro, zdobywca jedynej w Polsce prestiżowej gwiazdki Michelin.

To już szósty sezon rTop Chefr1;, najważniejszego kulinarnego show na świecie, w którym co tydzień można zobaczyć popisy prawdziwej, kucharskiej wirtuozerii profesjonalistów. Zacięta i wciągająca rywalizacja, potrawy, obok których nie można przejść obojętnie, oraz niezapomniane smaki działające na wszystkie zmysły r11; to wszystko już w nadchodzącym 6. sezonie najważniejszego kulinarnego show na świecie.

Premierowy odcinek rPiekielnej kuchni r11; Hellr17;s Kitchenr1; r11; 1 marca (wtorek), godz. 20:05.
Premierowy odcinek rTop Chefr1; r11; 2 marca (środa), godz. 20:40.


W 11. edycji rTylko muzyka. Must be the musicr1; pojawi się nowy niezwykły juror r11; Tymon Tymański, kolorowy ptak polskiej sceny alternatywnej, kompozytor, autor tekstów, wielbiciel i znawca twórczości The Beatles. r11; Będę dobrym, rzetelnie przygotowanym i rzeczowo punktującym jurorem. Chciałbym przyciągnąć do programu rożnych zdolnych rfrikówr1;, przeróżnych młodych Maleńczuków i Tymańskich, którzy talent show omijają szerokim łukiem, uważając, że to obciach. Skoro tu jestem, to jednak nie obciach r11; jestem na to wyczulony r11; mówi Tymon Tymański o swoim udziale w rTylko muzykar1;.

Premierowy odcinek r11; 6 marca (niedziela), godz. 20:00.

Jak dotąd wyremontowano już 54 domy i mieszkania. Łzy wzruszenia, radość i szczęście obdarowanych to nagroda za trud wykonywanych w ekspresowym tempie remontów. W szóstym sezonie rNaszego nowego domur1; Katarzyna Dowbor i jej ekipa uszczęśliwią kolejnych 12 rodzin, których historie nikogo nie pozostawią obojętnym. Ekipa programu odwiedzi potrzebujących m.in. w Spytkowicach koło Rabki na Podhalu, w Jamielniku w województwie warmińsko r11; mazurskim, czy w dwóch wsiach w mazowieckim Strzyżna i Rysie. Jesienią program bił rekordy oglądalności, średnio każdy odcinek obejrzało 2,7 mln widzów, najwyższą widownię miał odcinek wyemitowany 8 listopada r11; program obejrzało ponad 3,2 mln widzów.

Premierowy odcinek w nowym paśmie r11; 3 marca (czwartek), godz. 20:00 (powtórka w niedzielę o stałej porze, tj. o godz. 17:45).

To już siódmy sezon serialu rPrzyjaciółkir1; r11; czy Zuza na zawsze straciła Jerzego? Czy Patrycja wybaczy Michałowi? Czy Anka ponownie zaufa Pawłowi? A Inga znajdzie szczęście u boku Roberta? Jak potoczą się dalsze losy rPrzyjaciółekr1;? W nadchodzącym sezonie dawne namiętności bohaterek wybuchną na nowo, a kolejne zwroty w życiu Anki, Zuzy, Ingi i Patrycji nie zawiodą milionów wiernych fanów serialu. Obok Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, tj. Marcina Rogacewicza, Krzysztofa Wieszczka i Bartka Kasprzykowskiego, w nowej serii zobaczymy również r11; Stefano Terrazzino. Do obsady dołączy też Marek Bukowski r11; Jasiek, przyjaciel z dzieciństwa Zuzy.

Premierowy odcinek r11; 3 marca (czwartek), godz. 21:05.

Równie ciekawie zapowiada się nowy sezon rPierwszej miłościr1;. Zazdrość i zdrada, ale też zaręczyny i nowe zauroczenia. To wszystko czeka widzów już wiosną. Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) rozpoczną przygotowania do ślubu. Czy była partnerka Michała, Ewa (Ewa Gawryluk) pogodzi się z faktem, że za chwilę straci go na zawsze? Artur (Łukasz Płoszajski) zdradzi Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), a kochanka poinformuje go, że jest w ciąży r11; czyżby nadchodził koniec małżeństwa Kulczyckich? Wiosną będziemy także świadkami niespodziewanego powrotu Jowity (Joanna Opozda). Co na jej widok zrobi Radek (Mateusz Banasiuk), który jest teraz szczęśliwy z Sabiną (Urszula Dębska)? Kto zakłóci spokój mieszkańców Wadlewa? Tego wszystkiego dowiemy się już wkrótce.

Kolejne premierowe odcinki jak zawsze od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00.

Zajrzymy też na ulicę Ćwiartki ¾, do rŚwiata według Kiepskichr1;, do najsławniejszej wrocławskiej kamienicy. Nowe przygody rodziny Kiepskich i ich patologicznych sąsiadów obfitować będą w pasma sukcesów i porażek. Wiosną Ferdynand Kiepski postanowi, m.in. zostać maratończykiem oraz zapoluje na wieloryba razem... z samym Danielem Olbrychskim.

Premierowy odcinek r11; 2 marca (środa), godz. 20:00.

Wiosną widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: rTrudne sprawyr1; (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godz. 13:00), rMalanowski i Partnerzyr1; (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:25), rZdradyr1; (od 3 marca r11; czwartki o godzinie 22:05), rPielęgniarkir1; (od 29 lutego, od poniedziałku do piątku, o godzinie 12:00) oraz wracające po przerwie rDlaczego ja?r1; (od 29 lutego od poniedziałku do piątku, o godzinie 14.45) i rPamiętniki z wakacjir1; (od 2 marca, w środy o godz. 22:05).

Wiosną Telewizja Polsat pokaże największe przeboje kinowe ostatnich lat, w tym absolutne premiery telewizyjne: rWilk z Wall Streetr1;, rLast Vegasr1;, rJeszcze większe dziecir1;, rKrudowier1;, rSzklana pułapka 5r1;, rSekretne życie Waltera Mittyr1; czy rWolveriner1;.


Komentarze

  • 4109
    #11 Morgan94 dnia 13-02-2016 00:37
    Powiedz tak jest o 21:35, a nie 21:30. Czwartkowe propozycje kolejno o 20:05, 21:05 i 22:05, a nie o pełnych godzinach.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.