Kolejnie niezapomniane polskie animacje w Polsat JimJam

MN 14/02/2016
Polsat JimJam
 W marcu w ramach cyklu rKlasyczne polskie bajkir1; kanał Polsat JimJam wyemituje rWiklinową Zatokęr1; oraz rPrzygody Koziołka Matołkar1;. W tym miesiącu mali widzowie zobaczą również nowe odcinki bajki rĆwierkające historier1;, której bohaterowie udowadniają, że dzięki sile wyobraĹşni niesamowite przygody można przeżywać każdego dnia.

rWiklinowa Zatokar1;, od 1 marca, od poniedziałku do piątku o 12:00
Wiklinowa Zatoka to miejsce, w którym młody piżmak Serafin rozpoczyna samodzielne życie. Buduje tam norę i nawiązuje przyjaĹşń z mądrym szczurem Archibaldem, który uczy go, jak radzić sobie z problemami. Razem zawierają wiele nowych znajomości z mieszkańcami zatoki, m.in. z rodziną bobrów oraz nutrią.

rPrzygody Koziołka Matołkar1;, od 1 marca, od poniedziałku do piątku o 13:25
Koziołek Matołek podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu przygód. Jego głównym celem jest odnalezienie Pacanowa, ponieważ właśnie tam są kowale, którzy podkuwają kozy. Po drodze spotyka go wiele ciekawych przygód. W poszukiwaniu miasteczka trafia bowiem w różne zakątki świata od Afryki po Dziki Zachód. Koziołek Matołek bardzo często wpada w tarapaty, z każdej opresji wychodzi jednak cało, by nazajutrz stawić czoło kolejnym przygodom.

Nowe odcinki serialu rĆwierkające historier1; od 1 marca, od poniedziałku do piątku o 7:40, 16:35 oraz 19:30. Ponadto, w każdą sobotę i niedzielę od 10:00 stacja pokaże maratony z bohaterami rĆwierkających historiir1;.


Komentarze

  • 4152
    #1 Ekserez dnia 15-02-2016 16:44
    Brakuje mi jeszcze w Polsat Jim Jam takich bajek jak KAPITAN JASTRZĄB i Tajemnicze Złote Miasta

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.