Premierowy marzec w stacjach Polsat Viasat

MN 16/02/2016
Kanały Polsat Viasat
 Marzec w stacjach Polsat Viasat upłynie pod znakiem premier i specjalnych cykli programowych. Widzowie zobaczą, m.in.: rPodróż przez życier1;, r72 niebezpieczne miejsca do życiar1;, rMedycynę sądową w pogoni za kryminalistamir1; i rZestrzelonych: Ucieczkę z nazistowskiej Europyr1;.

rDziki instynktr1;, środa, 2 marca r11; 6 kwietnia, godzina 21:00 w Polsat Viasat Nature
Wyprawy do najdalszych zakątków dziewiczego i dzikiego świata. Podczas tej niezwykłej podróży widzowie zobaczą przepiękne archipelagi Azji, lasy deszczowe Afryki i tajemniczy Pantanal w Ameryce Południowej. Widzom będzie towarzyszyć podróżnik i ekspert dzikiej przyrody Olivier Houalet, który zaprowadzi do serc tych dziewiczych zakątków.

rPodróż przez życier1; (wielkanocny program), piątek, 25 marca r11; poniedziałek, 28 marca, od godziny 15:20 w Polsat Viasat Nature
Na chwilę przed Wielkanocą przyjrzymy się początkom życia na Ziemi oraz poznamy historię naszej planety. W programie pt. rNasza wewnętrzna menażeriar1; znany paleontolog dr Neil Shubin odsłoni nam kulisy fascynującej teorii, która głosi, że w ludzkim ciele wciąż kryje się spadek po zwierzętach, które żyły miliony lat temu. Potem wybierzemy się w podróż po Europie. W programie rDzika przyroda się budzi r11; wiosna w Europier1; zobaczymy, jak otaczający nas świat zmienia się wraz z nadejściem nowej pory roku. W świąteczny weekend będziemy mieli okazję zobaczyć także takie programy jak: rPoczątki życiar1;, rJimmy Doherty w ogrodzie Darwinar1;, rAmory pandyr1;, rMoja rodzina i inne indykir1;, rAustralia r11; podróż przez ewolucjęr1;, rMaleństwa w zoor1; i rRok z naturąr1;.

rNowe życier1;, poniedziałek, 28 marca r11; 11 kwietnia, godzina 21:00 w Polsat Viasat Nature
Fascynujący świat zwierząt. Od przyjścia na świat maluchy są wyposażone w niezbędne do przeżycia umiejętności. Np. w odcinku zatytułowanym rUrodzeni sprinterzyr1; zobaczymy małe zebry, antylopy gnu i gwanako andyjskie, które uczą się stać, chodzić, a nawet uciekać przed drapieżnikami zaledwie kilka minut po narodzinach.

r72 niebezpieczne miejsca do życiar1;, w poniedziałki od 21 marca do 25 kwietnia, o 22:00 w Polsat Viasat Explore
Ziemia jest bardzo niebezpieczną planetą. Pogoda potrafi być burzliwa i nieprzewidywalna, a płyty tektoniczne ulegają ciągłym przesunięciom. Gdzie znajdują się najbardziej niebezpieczne zakątki? Ten fascynujący serial dokumentalny zaprasza na spotkania z ludĹşmi, którzy mieli odwagę stawić czoła naturze. Od pożarów buszu nękających połacie Australii, po leje krasowe, które mogą pochłonąć cały dom.

rNoc walki, w piątkir1;, od 4 do 25 marca, od godziny 20:00; ostateczne starcie, w niedzielę, 27 marca i poniedziałek, 28 marca, od godziny 09:00 w Polsat Viasat Explore
Polsat Viasat Explore zaprasza na wieczory zaciętych zmagań. Tym razem na ringu staną najsłynniejsze i najpopularniejsze programy stacji. Co tydzień zobaczymy porcję kolejnych odcinków znanych seriali. Do walki staną bohaterowie takich programów jak: rMistrzowie rzeĹşbienia piłąr1;, rNefrytowa gorączkar1;, rMistrzowie drewnar1; i rPoszukiwacze fortunyr1;.

rHindenburgr1;, poniedziałek, 28 marca, godzina 15:00 w Polsat Viasat History
Przedwojenna dekada to szybki rozwój sterowców w Niemczech, choć w 1930 roku doszło do tragedii brytyjskiego sterowca R101. Najsłynniejszym zeppelinem był oczywiście Hindenburg, luksusowa maszyna zaprojektowana do lotów transatlantyckich. Jednak 6 maja 1937 roku duma niemieckiej awiacji, zbliżając się do lądowania w Nowym Jorku, nagle stanęła w płomieniach. Ten fabularyzowany dokument opowiada historię sterowca Hindenburg i odsłania przyczyny tej tragicznej katastrofy.

rMedycyna sądowa w pogoni za kryminalistamir1;, czwartek, 10 r11; 24 marca, godzina 21:00 w Polsat Viasat History
Nowatorskie techniki medycyny sądowej pomagają postawić przed sądem sprawców zbrodni, które zostały popełnione zarówno teraz jak i w przeszłości. Chirurg Gabriel Weston prezentuje historię dziedziny nauki, która zajmuje się skutecznym łapaniem przestępców, wykorzystując analizy DNA i odciski palców. W jednym z odcinków poznamy szokujące kulisy ponownie otwartej sprawy Bucka Ruxtona, który w latach 30. zamordował swoją żonę i służącą.

rNieznani bohaterowier1;, sobota, 5 marca r11; 2 kwietnia, godzina 19:45 w Polsat Viasat History
Ostatnie sto lat to niewątpliwie okres największych zmian i postępu w dziejach ludzkości. Jednak natłok wydarzeń i chaos wywołany wojnami sprawiały, że nawet najbardziej rewolucyjni myśliciele, zdolni przywódcy i odważni działacze zniknęli bez śladu z kart historii. Pamięć ludzka okazała się ułomna. Polsat Viasat History chce teraz przypomnieć tych odważnych ludzi i ich szlachetne uczynki.

rMao w kolorzer1;, wtorek, 22 marca, godzina 23:20 w Polsat Viasat History
Ten fascynujący dokument przedstawia jednego z największych polityków XX wieku. Niepokazywany do tej pory archiwalny materiał filmowy w kolorze przedstawia burzliwe życie chińskiego przywódcy Mao Zedonga.

rZestrzeleni: Ucieczka z nazistowskiej Europyr1;, wtorek, 29 marca, godzina 22:35 w Polsat Viasat History
Ucieczka albo śmierć. Przed takim wyborem stawało wielu pilotów RAF-u, którzy podczas II wojny światowej zostali zestrzeleni nad terytorium wroga, w okupowanej przez nazistów Europie. Niektórzy z nich po aresztowaniu trafiali do obozów jenieckich. Byli jednak tacy, którzy chcieli za wszelką cenę powrócić do domu. Ten wstrząsający dokument opowiada historie trzech pilotów, którzy podjęli decyzję o powrocie do Anglii, ryzykując własne życie.

rKobiety i władzar1;, sobota i niedziela, 5 i 6 marca oraz wtorek, 8 marca w Polsat Viasat History
Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zobaczymy osiem dokumentów o silnych, wpływowych i odważnych kobietach, które przejęły kontrolę nad swoim losem: rSuperszpiedzyr1;, rJoanna dr17;Arc, rZaginione królowe Egiptur1;, rOstatnie dni Anne Boleynr1; i rMatki, morderczynie i kochanki: cesarzowe starożytnego Rzymur1;.


Komentarze

  • 2928
    #1 jaro25 dnia 16-02-2016 19:06
    Ciekawe Czy Będzie Można Rozwiązać Umowę Ja Mam W Umowie Wersję SD icon_smile

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.