Polsat.pl w nowej odsłonie

MN 03/03/2016
Polsat
 W Internecie zadebiutowała nowa strona Polsatu r11; polsat.pl. Witryna jest dostępna zarówno na komputery, jak i urządzenia mobilne. Serwis charakteryzuje się przejrzystym i czytelnym layoutem. Z poziomu strony głównej użytkownicy mają dostęp m.in. do programu tv, zakładek z propozycjami programowymi czy gwiazdami stacji. Dodatkowo dostępne są materiały wideo r11; zwiastuny i spoty.

Nowy serwis ma prostą, przyjazną i funkcjonalną strukturę oraz intuicyjną nawigację, dzięki czemu każdy internauta i widz w krótkim czasie znajdzie wszystkie interesujące go materiały: wideo, zdjęcia i informacje. Jedną z nowych i kluczowych korzyści, jaka została przygotowana dla użytkowników to możliwość łatwego dostępu do treści wideo: pełnych odcinków seriali i programów. Nowa koncepcja serwisu jest więc rozwinięciem kanału telewizyjnego, serwis ma być dodatkowym miejscem, które ułatwia użytkownikowi oglądanie programów Polsatu. Część kontentu widzowie będą mogli oglądać jeszcze przed ich emisją w telewizji. Założeniem serwisu jest więc przede wszystkim umożliwienie widzom łatwego i szybkiego dostępu do treści Polsatu w dowolnym miejscu i czasie. W serwisie będzie można znaleĹşć zapowiedzi i informacje oraz pełne wersje programów, jak również poznać dodatkowe informacje o gwiazdach, aktorach i dziennikarzach w nich występujących.

Nowy serwis został w całości zaprojektowany zgodnie z wytycznymi RWD (Responsive Web Design). Wygląd, funkcjonalności i układ poszczególnych stron dostosowują się automatycznie do rozmiaru ekranu urządzenia, z którego aktualnie korzysta użytkownik. Stworzone w tej technologii strony są uniwersalne i czytelnie prezentują swoją zawartość zarówno na ekranie komputerów, jak i ekranach tabletów czy smartfonów. W wersji mobilnej serwisu zostały odwzorowane w całości funkcjonalności desktopowe.

Wygląd i struktura nowego portalu polsat.pl zostały zaprojektowane przez Pion Projektów Internetowych Grupy Polsat z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań z obszaru projektowania stron internetowych.

Nowa strona Telewizji Polsat r11; polsat.pl zadebiutowała w sieci w tygodniu inaugurującym wiosenną ramówkę stacji.

polsat.pl
polsat.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.