Olga Kwiecińska poprowadzi w Polsacie program "Wysmakowani"

MN 18/03/2016
Polsat
 Jak powstają zioła, aromaty, przyprawy i jaka jest ich historia? Te tajemnice odsłoni Olga Kwiecińska w nowym programie Polsatu rWysmakowanir1;. Prowadząca i jej goście zaprezentują, jak łączyć elementy potraw z odpowiednimi przyprawami i umiejętnie doprawić dania. Pierwszy odcinek rWysmakowanychr1;, których sponsorem jest Kamis, 21 marca. Emisja w poniedziałki o 20:00.

Olga Kwiecińska ugotuje potrawy tradycyjne i egzotyczne. Opowie o tym, jak o ich walorach decydują konkretne przyprawy. Zabierze widzów w sentymentalną podróż do tradycyjnych smaków dzieciństwa oraz zainspiruje do tworzenia potraw nietypowych i zaskakujących. Zapraszani do programu goście to gwiazdy show biznesu, kucharze, blogerzy, podróżnicy i pasjonaci życia. Podczas gotowania opowiedzą o swoich kulinarnych doświadczeniach, smacznych skojarzeniach i przygodach.

Prowadząca program Olga Kwiecińska zajmuje się PR seriali i filmów. Od lat związana z małym ekranem, jest również producentką telewizyjną. Wiecznie zabiegana mama dwóch synów uwielbia podróżować ir30; jeść. Do gotowania ma bardzo zmysłowe podejście. Zawsze uśmiechnięta, ciekawa ludzi i świata, słynie z ogromnego poczucia humoru.

Olga Kwiecińska
Olga Kwiecińska
foto: Polsat

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.