Bumerang odleciał z Polsatu

MN 02/10/2007
Polsat
 W poniedziałek Polsat wyemitował ostatnie wydanie autorskiego programu Marka Markiewicza pt. Bumerang. Markiewicz zrezygnował z prowadzenia cotygodniowego magazynu, ponieważ został redaktorem naczelnym TV Biznes.

Bumerang był obecny na antenie od 1998 roku (jego poprzednikiem była Sztuka informacji, która nadawana była od 1995 roku). Stałymi komentatorami programu byli w ostatnim czasie: Maciej Iłowiecki, Tomasz Wróblewski, a także Michał Karnowski i Maciej Rybiński. Bumerang zajmował się analizowaniem pracy dziennikarzy telewizyjnych. Gospodarz programu i goście przedstawiali błędy dziennikarskie oraz ich skutki, korzystając z fragmentów programów informacyjnych różnych stacji telewizyjnych. Można go było oglądać w poniedziałki po północy w Polsacie i następnego dnia na antenie Polsatu 2. Producentem programów Sztuka informacji i Bumerang było Studio Filmowe Logos.

Marek Markiewicz powiedział na zakończenie ostatniego wydania magazynu Bumerang, że nie wypadałoby mu teraz komentować pracy swoich kolegów, bo teraz sam będzie kierować zespołem dziennikarzy.Marek Markiewicz w programie Bumerang. (fot. Polsat)


Warto dodać, że Markiewicz, nowy redaktor naczelny TV Biznes był wczoraj gościem Biznes Wydarzeń, gdzie podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat debaty pomiędzy Aleksandrem Kwaśniewskim, a Jarosławem Kaczyńskim.


Marek Markiewicz w TV Biznes.
   

Komentarze

 • mezus
  #1 mezus dnia 27-01-2009 22:49
  e tam... my wolimy bumerang...szkoda...wielka szkoda!!!::
 • gelo
  #2 gelo dnia 29-01-2009 13:17
  szkodaicon_cry
 • Heler
  #3 Heler dnia 31-01-2009 13:21
  Bumerang był REWELACYJNY!!!
 • jaga
  #4 jaga dnia 02-02-2009 22:34
  to była rewelacja a co w zamian
 • Oddie
  #5 Oddie dnia 04-02-2009 17:40
  A to nie była czasem zmiana miejsc dlatego, że pan Markiewicz za bardzo nadepnął obecnej władzy na odcisk? Wygląda to tak, że podziękowano mu tuż po tym, gdy kwaśno skomentował materiałami prasowymi zagadnienie dziury w budżecie, której jak wiemy podobno nie ma.

  Jeśli tak to ja przepraszam za "wolną" Polskę i media "bez cenzury".
 • Wiki
  #6 Wiki dnia 10-02-2009 22:43
  Poszedł Pan na redaktora naczelnego,wiadomo jest to awans.
  Pana uzasadnienie przed telewidzami mnie nie przekonało.
  BUMERANG --to najlepszy program .
  W Polsce takie programy nigdy nie znajdą miejsca na antenie.
  BUMERANG pokazywał prawdę a prawda w oczy kole.
  Mam nadzieję że program powróci jak BUMERANG.
 • Iwan Pietrowicz
  #7 Iwan Pietrowicz dnia 26-02-2009 08:56
  Wielka szkoda. Likwidacja najlepszego programu potwierdza istnienie wszechpotężnego układu, któremu ciągle sie wydaje, że jest wszechpotężny. Miejmy nadzieję, że doczekamy powrotu BUMERANGU, i końca okładu.Na pohybel cenzurze i jedynie słusznym poprawnym!icon_evil

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.