Lokata PlusBanku najlepszą lokatą maja wg Comperia.pl

PC 25/05/2016
Plus Bank
 Lokata na Start w PlusBanku została uhonorowana statuetką Comperia STARS w kategorii: najlepsza lokata w maju 2016. „Comperia Stars to nowa inicjatywa, w ramach której przyznawane są nagrody zwycięzcom comiesięcznych rankingów przygotowywanych przez analityków Comperia.pl, a których kryteria dyktują internauci” – powiedział Karol Wilczko, Wiceprezes Zarządu Comperia.pl.

Lokata na Start PlusBanku utrzymuje się nieprzerwanie od dwóch miesięcy na prowadzeniu wśród produktów depozytowych z progresywnym oprocentowaniem. W kwietniu zajęła I miejsce, wg serwisu finansowego Bankier.pl, w rankingu lokat z 3 miesięcznym okresem deponowania dla kwoty 10 000 zł m. in. w wariancie z dodatkowymi warunkami.

Lokata na Start zapewnia średni zysk na poziomie 4% w skali roku. Dedykowana jest klientom którzy założyli w ciągu ostatnich 12-tu miesięcy konto Plus i nie posiadali dotychczas w PlusBanku żadnych terminowych lokat oszczędnościowych. Lokata na Start pozwala korzystnie ulokować środki już od 1 000 zł. Na tle konkurencji wyróżnia ją także progresywnie naliczane oprocentowanie, co gwarantuje zysk nawet w przypadku zerwania po pierwszym miesiącu deponowania.

Lokata na Start to wiele korzyści:
- wysokie oprocentowanie – średnio 4 % skali roku,
- krótki okres deponowania – 3 miesiące,
- elastyczny przedział kwoty na lokacie: od 1 000 do 10 000 zł,
- pewny zysk – stałe oprocentowanie,
- swoboda dysponowania odsetkami:
* przekazywane co miesiąc na konto Plus,
* kapitalizacja odsetek do kwoty lokaty,
* udostępniane do wypłaty z lokaty po zakończeniu okresu deponowania środków,
- możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek już po pierwszym miesiącu deponowania.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.