Kto poprowadzi studio i kto skomentuje mecz Polska - Litwa w Polsacie Sport?

MN 03/06/2016
Kanały Polsat Sport
 Widzowie Polsatu Sport, po środowym starciu z Holandią, w poniedziałek, 6 czerwca będą mieli kolejną okazję by zweryfikować w jakiej formie znajduje się reprezentacja Polski. W ostatnim sprawdzianie przed wylotem do Francji, wybrańcy Adama Nawałki podejmą na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie reprezentację Litwy. Co na ten dzień przygotował Polsat Sport?

Przedmeczową relację Polsat Sport rozpocznie już o godzinie 16:00 godzinnym studiem z Warszawy, które poprowadzi Przemysław Iwańczyk. Jego gośćmi będą były trener i reprezentanci Polski: Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski i Wojciech Kowalczyk. Ale to nie wszystko. Podczas transmisji kibice zobaczą również drugie studio, które będzie umiejscowione na stadionie. Tam gospodarzem będzie Jerzy Mielewski, a jego gośćmi: Andrzej Strejlau, Andrzej Iwan i Roman Kołtoń.

Mecz skomentują, podobnie jak podczas spotkań eliminacyjnych, Mateusz Borek i Tomasz Hajto, a rozmowy z zawodnikami i selekcjonerem naszej reprezentacji przeprowadzą Marcin Feddek i Mateusz Majak. Początek spotkania w Polsacie Sport o godzinie 18:00.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.