Szef Polsatu Sport z nagrodą Manager Award 2016

MN 23/06/2016
Kanały Polsat Sport
 Marian Kmita, dyrektor ds. sportu w Telewizji Polsat, otrzymał nagrodę Manager Award 2016 przyznawaną przez magazyn „Manager”. Uroczysta gala odbyła się w Villa Intrata Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. To pierwsze takie wyróżnienie dla Mariana Kmity, który z sukcesami od momentu powstania prowadzi kanał Polsat Sport, jak i kieruje redakcją sportową Telewizji Polsat.

Marian Kmita, szef sportu w Telewizji Polsat:
Cieszymy się. Myślę, że wszyscy ci, którzy pracują w zespole Polsatu Sport od lat, jak Piotr Pykel, Paweł Wójcik, Kuba Radecki, Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Bożydar Iwanow, Tomek Swędrowski, to jest też ich nagroda. Tak zawsze to traktowaliśmy. Czy to była kolejna Telekamera, czy kolejny DEMES, to zawsze traktowaliśmy to nie jako nagrody indywidualne, tylko jako nagrody zespołu.


Nagroda Manager Award jest przyznawana przedstawicielom świata biznesu, ekonomii i kultury, którzy poprzez swoją działalność zawodową, dzień po dniu, dają najlepszy przykład innym przedsiębiorcom, jak efektywnie zarządzać i kreować swoje środowisko pracy w oparciu o najwyższe standardy. Wyboru dokonuje jury reprezentujące środowisko biznesu.
 

Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 23-06-2016 18:26
    Nie zasłużył.
  • 1831
    #2 Staszek dnia 23-06-2016 22:11
    Mają największą i rosnącą oglądalność i duże zyski. Więc zdecydowanie zasłużył.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.