Polsat i Polsat News pokażą koncert przed Światowymi Dniami Młodzieży

MN 25/06/2016
Polsat
 21 lipca Archidiecezja Warszawska powita uczestników Światowych Dni Młodzieży koncertem „Wiara, nadzieja, miłość”. Na Placu Piłsudskiego pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Będzie go transmitować Telewizja Polsat, a trzecią część pokaże Polsat News, który informuje już na antenie o planowanej emisji widowiska.

Na wielopoziomowej scenie zobaczymy ponad 200 wykonawców, nie tylko z Polski, ale z całego świata, m.in. z Brazylii, Stanów Zjednoczonych, Mozambiku, Kolumbii i Filipin. Wykonawcom będą towarzyszyć Orkiestra „Sinfonia Iuventus” oraz połączone chóry Uniwersytetu Przyrodniczego, a także Wyższej Szkoły Wojsk Lądowych we Wrocławiu i Uniwersytetu Wrocławskiego „Gaudium” pod dyrekcją Piotra Rubika i Radosława Labakhua.

Widowisko będzie składać się z trzech części. W pierwszej zobaczymy międzynarodową grupę artystów związanych ze „Wspólnotą Shalom”, a będzie ich wspierać zespół „Wiarygodni”. W ich wykonaniu usłyszymy różne pieśni chwalebne. W drugiej części zostaną wykonane piosenki o polskiej stolicy, np. „Sen o Warszawie”. Trzecia część koncertu to kompozycje Piotra Rubika, w tym premierowy „Psalm o młodej Warszawie”.
 

Komentarze

 • 2423
  #1 Posterunkowy dnia 25-06-2016 18:11
  Solorz koniunkturalista.
  Byle tylko obecnej władzy dobrze zrobić...

  Dla kasy wszystko!
 • 1831
  #2 Staszek dnia 25-06-2016 19:26
  Tego typu wydarzenie w głównym Polsacie i to w ścisłym prime-time, to przesada. Oglądalność nie bezie duża, wiec na tym nie zarobią. Dlatego przychylam się do zdania Posterunkowego, że to koniunkturalne zagranie.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.