Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi "Kabaretobranie 2016"

MN 14/07/2016
Polsat
 W tym roku artyści VIII Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej czyli „Kabaretobrania 2016”, spróbują rozprawić się w sposób globalny i kompleksowy z tematem diety, odchudzania, zdrowego stylu życia i odżywiania, które spędza sen z powiek coraz większej części społeczeństwa. Kabareton zatytułowany „Bądź Kabareto-FIT” poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna.

Bycie „fit” jest modne od kilku lat, ale dopiero od niedawna za sprawą Internetu, presja na bycie szczupłym i w formie atakuje nas z taką siłą. A jak znoszą ją kabareciarze? Z humorem. Jak co roku to właśnie tu na „Kabaretobraniu” czeka nas prawdziwy wysyp premierowych skeczy i żartów. Z tematem diet, ćwiczeń i liczenia kalorii bezpardonowo rozprawią się gospodarze wieczoru, czyli Kabaret Rewers oraz ich goście Łowcy.B i Kabaret Nowaki. O radosną pracę przepony i mięśni brzucha naszych widzów zadba Andrzej Grabowski w zupełnie nowym monologu o sporcie i… teściowej. Tradycyjnie już na „Kabaretobraniu”, choć tym razem w dwóch odsłonach, pojawi się Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Po raz pierwszy w skeczu napisanym specjalnie na ten wieczór przez Roberta Górskiego, oraz wspólnie z aktorką Katarzyną Zielińską dla której będzie to kabaretowy debiut. Niezawodny Grzegorz Halama wystąpi w stand-upie o odchudzaniu, ale w trakcie tegorocznego „Kabaretobrania” nie tylko będziemy się odchudzać. Ćwiczenia z języka polskiego poprowadzi Kabaret Czesuaf, a świetną kondycją i wysokim poziomem dowcipu wśród najmłodszego kabaretowego pokolenia pochwali się formacja Chyba. Muzycznymi gośćmi specjalnymi wieczoru będą: Chór Sound`N`Grace oraz gwiazda rock-polo Sławomir Zapała.

„Kabaretobranie 2016” wprost z amfiteatru w Zielonej Górze: w sobotę, 6 sierpnia o godzinie 20:00 na żywo w Telewizji Polsat.

Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.