Nowe teleturnieje w Polsacie (fot.)

MN 18/10/2007
Polsat
 Polsat wprowadził do swojej ramówki dwa nowe teleturnieje interaktywne. Pierwszy z nich nosi tytuł Grasz czy nie?, a drugi to Nagroda gwarantowana. W obu programach miłośnicy zagadek, rebusów i łamigłówek mogą wygrać różne kwoty pieniędzy.

Grasz czy nie? jest interaktywną wersją teleturnieju Grasz czy nie grasz, który przez kilka sezonów emitowany był na antenie słonecznej telewizji. Główną nagrodą w programie jest 10 000 złotych. Każde wydanie rozpoczyna prezentacja 14 zamkniętych walizek. Ukryto w nich od 1 do 10 000 zł. Aby wziąć udział w zabawie należy zadzwonić pod jeden ze wskazanych numerów telefonów, dostać się na antenę, a następnie odpowiedzieć na pytanie. Kolejny etap gry to walka z Bankierem o wybraną walizkę. Teleturniej emitowany jest w poniedziałki i wtorki o 07.45. W środy, czwartki i piątki o tej porze widzowie Polsatu oglądać mogą znany już call tv pt. Wielka wygrana.


Grasz czy nie?


Natomiast teleturniej Nagroda gwarantowana zastąpił nadawane dotychczas Dziewczyny w bikini. Jest to klasyczny call tv. Aby zdobyć pieniądze należy wykręcić jeden z podanych na ekranie numerów i rozwiązać zagadkę, rebus lub odpowiedzieć na zadane pytanie. Program oglądać można codziennie (z wyjątkiem niedzieli) póĹşno w nocy.Nagroda gwarantowana (obie fot. quizyforum)
 

Komentarze

  • waldi
    #1 waldi dnia 18-02-2009 16:47
    oszustwo wielkie wielkie kłamstwo ja zadzwioniłem i udało mi się powiedzieli ze mam czekac 5 dni roboczych zadzwioniłem w poniedziałem na wtorek i co do dzisiaj nie mam kasy na koncie wielkie kłamstwo i tyle jest icon_cry
  • Masin
    #2 Masin dnia 17-07-2009 17:39
    wygrałem 2 lipca 2 tygodnie temu kasa miala przujsc poczta ciekawe czy przyjdzie??????

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.