Trzy konkursy piękności w grudniu w Polsacie

MN 17/11/2016
Trzy konkursy piękności w grudniu w Polsacie
 W pierwszy weekend grudnia w Krynicy Zdrój zostaną zorganizowane aż trzy konkursy piękności, które pokaże Telewizja Polsat. W ciągu tych wyjątkowych wieczorów poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Wybrani zostaną: Miss Polski, Miss Supranational i po raz pierwszy Mister Supranational.

2 grudnia w Krynicy Zdrój już po raz 8. wybrana zostanie najpiękniejsza kobieta świata, która otrzyma tytuł i koronę Miss Supranational 2016. Miss Supranational to jeden z pięciu największych konkursów piękna na świecie obok Miss World, Miss Universe, Miss International i Miss Grand. Jest organizowany od 2009 roku, a już zaliczany jest do grona najpopularniejszych na świecie. W tym roku nasz kraj będzie gościć blisko 80 kandydatek do tytułu Miss Supranational 2016. Polskę reprezentuje Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka. Wielkie telewizyjne show będzie transmitowała Telewizja Polsat i zagraniczne stacje telewizyjne do około stu krajów na świecie. W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej kobiety świata 2016, wystąpią: Michał Szpak, Andrzej Cierniewski, zespół Pectus oraz finaliści 7.edycji „Tylko Muzyka. Must Be the Music” – duet Dharni i K-Leah. Uroczystą galę Miss Supranational 2016 poprowadzi znakomity międzynarodowy duet: Miss Nowego Jorku 2010 Davina Reeves i Ivan Podrez. Komu koronę przekaże panująca Miss Supranational 2015 Stephania Stegman z Paragwaju? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski – Ewa Mielnicka? Przekonamy się 2 grudnia. Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

3 grudnia w Krynicy Zdrój po raz pierwszy zostanie wybrany najprzystojniejszy mężczyzna świata, który otrzyma tytuł Mister Supranational. Blisko 40 kandydatów z każdego zakątku globu zawalczy o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny świata – Mister Supranational 2016. Polskę reprezentować będzie Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz. W koncercie uświetniającym galę wystąpią: zespół Blue Cafe, argentyński artysta Patricio Arellano oraz wokalistka Monika Lewczuk, jedyna Polka, która zdobyła koronę Miss Supranational w 2011 roku. Najlepsza dziesiątka przystojnych mężczyzn zaprezentuje, specjalnie przygotowany na ten wieczór, występ z tancerkami z zespołu Tomasza Barańskiego. Uroczystą galę Mister Supranational 2016 poprowadzą Davina Reeves i Kamil Baleja. Z jakiego kraju będzie pochodził pierwszy zwycięzca tytułu Mister Supranational? Czy będzie to Rafał Jonkisz? O tym przekonamy się 3 grudnia. Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

4 grudnia w Krynicy Zdrój już po raz 27. zostanie wybrana najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł i koronę Miss Polski 2016. Dwadzieścia cztery finalistki Miss Polski 2016, wybrane w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski, zawalczą o tytuł najpiękniejszej i koronę Miss Polski 2016. Nową królową ukoronuje ustępująca miss – Magdalena Bieńkowska – Miss Polski 2015 i TOP 15 Miss International 2016. W koncercie, towarzyszącym wyborom najpiękniejszej Polki 2016, wystąpią: Grzegorz Hyży, Natalia Szroeder i Krzysztof Zalewski, znany z powracającego na antenę Polsatu programu „Idol”. Taneczny popis na scenie zaprezentują czołowi polscy tancerze, a wśród nich: Tomasz Barański i Rafał Maserak. Uroczystą galę Miss Polski 2016 poprowadzi znakomity duet: Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz. Jak finalistki zaprezentują się scenie i która z nich otrzyma koronę Miss Polski 2016? Przekonamy się 4 grudnia. Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

Za scenariusz i reżyserię wszystkich trzech dni „Festiwalu Piękna 2016” odpowiada Szymon Łosiewicz – od lat związany z wyborami miss. Wielkie telewizyjne show organizowane jest przez Nową Scenę, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Miasto Krynica Zdrój.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.