Więcej Wentwortha Millera w Polsacie

MN 01/11/2007
Polsat
 Polsat pokaże trzyodcinkowy miniserial pt. Dinotopia, w którym rolę główną zagrał Wentworth Miller (znany ze Skazanego na śmierć). Produkcja przedstawia historię zaginionego kontynentu, na którym żyją razem dinozaury i ludzie.

Serial powstał na podstawie znanych książek Jamesa Gurneya i jest jedną z największych produkcji w dziejach amerykańskich stacji telewizyjnych. Dintopia otrzymała nominacje do nagród: Emmy, Saturn, BAFTA oraz cztery nagrody od Stowarzyszenia Twórców Efektów Specjalnych. Pierwszy odcinek miniserialu zobaczyć będzie można 11 listopada, a kolejne 18 i 25 listopada.

Frank Scott (w tej roli Stuart Wilson) udaje się w podróż razem ze swoimi nastoletnimi synami: Karlem (Tyron Leitso) i Davidem (Wenthworth Miller). W trakcie lotu ich samolot rozbija się (gdzieś koło Karaibów). Karl i David, którzy ocaleli z katastrofy, trafiają do krainy, w której ludzie i dinozaury żyją w zgodzie. Gady są jednak istotami rozumnymi, a nawet wykształconymi i są traktowane tak samo jak ludzie. Chłopcy zaprzyjaĹşniają się z mieszkańcami Dintopii. Jednak wkrótce muszą udać się do podziemnego świata, aby uratować tą tajemniczą krainę przed chaosem.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.