„Daleko od noszy. Reanimacja” wiosną w Polsacie. Emisja w soboty

MN 04/02/2017
„Daleko od noszy. Reanimacja” wiosną w Polsacie. Emisja w soboty
 4 marca na antenę Polsatu powróci serial komediowy „Daleko od noszy”. Nowa odsłona sitcomu będzie nosić nazwę „Daleko od noszy. Reanimacja”.

Serial będzie emitowany w soboty. W nowym sezonie, poza stałym składem aktorów (są to: Krzysztof Kowalewski, Paweł Wawrzecki, Krzysztof Tyniec, Piotr Gąsowski, Rafał Rutkowski, Bogusław Kaczmarczyk, Hanna Śleszyńska, Agnieszka Suchora i Magdalena Mazur), do obsady dołączą Katarzyna Glinka oraz Dorota „Doda” Rabczewska. „Doda” zagra Anielkę. Kobieta złamała przepisy drogowe i w ramach kary sąd zobowiązał ją do wykonywania prac społecznych. Zostaje więc kierowcą karetki. W wiosennej serii Dorota „Doda” Rabczewska pojawi się gościnnie. Docelowo ma na stałe dołączyć do obsady. Katarzyna Glinka wcieli się natomiast w postać siostry Rity. Reżyserem oraz scenarzystą serialu bez zmian jest Krzysztof Jaroszyński.Będzie to piąta odsłona serialu komediowego opowiadającego o pracownikach i pacjentach szpitala im. Astronoma Kopernika. Najpierw w latach 2001-2003 emitowano „Szpital na perypetiach”. Następnie nadawano „Daleko od noszy” (2003-2009), „Daleko od noszy 2” (2010-2011) oraz „Daleko od noszy. Szpital futpolowy” (2011).
 

Komentarze

  • 2639
    #1 Emil dnia 04-02-2017 02:50
    Fajnie. Szkoda tylko że scenografia jest bardzo sztuczna, typowo współcześnie niby nowoczesnie. Wszystko takie proste, kanciaste, wymiarowe. Ale no zobaczymy jak całość wypadnie. Oprawa dźwiękowa trochę też niestety naruszona.
  • 387
    #2 nieustraszony dnia 04-02-2017 08:57
    Mi się podoba trochę muzykę zmienili ale nie dla muzyki serial się ogląda

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.