Kidler panią ordynator w „Daleko od noszy. Reanimacja”. Co jeszcze w nowym sezonie?

MN 19/02/2017
Kidler panią ordynator w „Daleko od noszy. Reanimacja”. Co jeszcze w nowym sezonie?
 4 marca na antenę Telewizji Polsat powróci serial „Daleko od noszy”. W „Daleko od noszy. Reanimacja” pojawi się stała obsada, ale też nowi bohaterowie. Ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) awansuje. Otrzyma nominację na Ministra Zdrowia. Kto zastąpi go na stanowisku ordynatora?

O swoim awansie Łubicz powiadomi doktora Kidlera (Paweł Wawrzecki), który natychmiast zechce skorzystać z okazji i wślizgnąć się na właśnie zwolniony fotel ordynatora. Kłopot będzie polegał na tym, że nowym ordynatorem ma zostać kobieta. Ale i z tym Kidler sobie poradzi. Dzięki wyjawionym przez Łubicza tajemnicom jego gabinetu oraz swoim zdolnościom aktorskim Kidlerowi uda się zrealizować swój chytry plan i zacznie funkcjonować w szpitalu jako dwie różne osoby. Przebrany za panią ordynator rozpocznie surowe rządy.

Personel szpitala wzbogaci się także o nową, bardzo atrakcyjną pielęgniarkę Ritę (Katarzyna Glinka), byłą stewardessę, która niewiele wie o medycynie, za to bardzo dobrze zna życie. Rita będzie pod każdym względem zafascynowana panią ordynator. Na dodatek jej bratnią duszą od intymnych zwierzeń zostanie dr Kidler. Nowych wrażeń dostarczy również pojawienie się brata salowego Basena. Wszechstronnie uzdolniony Oskar (Andrzej Nejman) coraz częściej zacznie przychodzić do pracy w zastępstwie za Basena (Piotr Gąsowski). Wszystko dlatego, że salowy wda się w cichy romans na mieście. Spore zamieszanie w szpitalu wprowadzi także Aniela (Doda), nowa kierowca sanitarki.

Czy mistyfikacja Kidlera z panią ordynator wyjdzie na jaw? Czy romans Basena zostanie wykryty? Czy fascynacja Rity panią ordynator przerodzi się w coś poważnego i czy Kidler to wykorzysta? O tym wszystkim przekonamy się już wiosną. Nie lada sprawdzianem dla ekipy szpitala okaże się także Dzień Prawdy i ogólnopolski konkurs na Pacjenta Roku.

W najnowszym sezonie „Daleko od noszy” ponownie pojawią się ulubieńcy widzów: siostra Basen (Hanna Śleszyńska), doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), Łubicz (Krzysztof Kowalewski), salowy Basen (Piotr Gąsowski), siostra Basia (Agnieszka Suchora), doktor Wstrząs (Krzysztof Tyniec), doktor Kraśnik (Rafał Rutkowski), siostra Magda (Magdalena Mazur) oraz pacjent Nowak (Bogusław Kaczmarczyk). W tym sezonie do wesołej szpitalnej ekipy dołączą: Katarzyna Glinka jako siostra Rita, Michał Lewandowski – Kuba, narzeczony Rity, Andrzej Nejman – Oskar, brat Basena oraz Doda jako Aniela – kierowca sanitarki. Drugi raz gościnnie zobaczymy także Daniela Olbrychskiego w roli Wiedźmina.

Serial „Daleko od noszy” przez wiele lat rozbawiał widzów do łez. Dzięki specyficznemu, momentami ekstremalnemu humorowi zdobył m.in. 12 Meloników Charliego na Festiwalu Humoru w Gdańsku (dla filmu, autorów i aktorów) oraz Kryształowy Granat na Festiwalu Komedii „Sami Swoi” w Lubomierzu. Na zlecenie Telewizji Polsat najnowszy sezon „Daleko od noszy” produkuje TFP Sp. z o.o. Scenarzystą i reżyserem serialu jest Krzysztof Jaroszyński. „Daleko od noszy. Reanimacja” będzie można oglądać od 4 marca, w soboty o 16:15 w Telewizji Polsat.
    

Komentarze

 • 2639
  #1 Emil dnia 19-02-2017 16:00
  Na zlecenie Telewizji Polsat najnowszy sezon "Daleko od noszy" produkuje TFP Sp. z o.o.

  Już nie Gabi Sp. z.o.o.?
 • 1
  #2 MN dnia 19-02-2017 16:41
  Nie icon_smile.
 • 2639
  #3 Emil dnia 19-02-2017 19:35
  Dlaczego? icon_confused
 • 1
  #4 MN dnia 19-02-2017 20:15
  TFP jest większą firmą producencką. Ale czy to ma jakieś znaczenie kto produkuje? Chyba nie.
 • 2639
  #5 Emil dnia 19-02-2017 20:35
  Tak, bo każdy produkuje chyba po swojemu i według własnych pomysłów. A poprzednia firma była związana z serialem od zawsze.
 • 1
  #6 MN dnia 19-02-2017 21:40
  Twórca serialu, reżyser i scenarzysta w jednej osobie przecież jest nadal ten sam.
 • 2639
  #7 Emil dnia 19-02-2017 23:20
  To dlaczego zmienił firmę?
 • 1
  #8 MN dnia 19-02-2017 23:25
  A co produkuje jeszcze firma Gabi? Nic. Przez te lata mogła zbankrutować, skoro nie miała zleceń. Trudno powiedzieć.
 • 2639
  #9 Emil dnia 20-02-2017 01:05
  Polsat olał ich seriale, to tak mogło się stać.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.