Akademia Przyszłości - koncert w Polsacie

MN 03/11/2007
Polsat
 23 listopada br. o godz. 20.00 Polsat pokaże koncert, który zakończy II edycję konkursu z zakresu wiedzy o zarządzaniu i ekonomii - Eureko - Akademia Przyszłości. Odbędzie się on w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej w Warszawie, a wezmą w nim udział gwiazdy polskiej sceny rockowej.

W konkursie Eureko - Akademia Przyszłości biorą udział studenci państwowych i prywatnych szkół wyższych w Polsce, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Zwycięzca dostanie stypendium w wysokości do 50 tys. euro. Kwota ta musi zostać przeznaczona na kontynuowanie nauki i dalszy rozwój. Dodatkową nagrodą jest roczny staż w którejś z europejskich spółek Grupy Eureko (laureat otrzyma wynagrodzenie za swoją pracę). W pierwszej edycji konkursu wzięło udział ponad tysiąc studentów, a wygrał ją Daniel Dziurdziak (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego).


Podczas koncertu zostaną wręczone nagrody dla laureatów tej edycji konkursu.


Partnerami medialnymi projektu są Telewizja Polsat, Newsweek Polska, Radiostacja i portal wp.pl. Patronat merytoryczny nad konkursem, którego organizatorem jest Eureko (europejska grupa ubezpieczeniowa), objęła Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.