„Koty i zaloty” - nowy miniserial w Telewizji Polsat i Polsat Cafe

MN 08/04/2017
„Koty i zaloty” - nowy miniserial w Telewizji Polsat i Polsat Cafe
 23 kwietnia, w niedzielę o godzinie 17:40 na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje miniserial „Koty i zaloty”. Powtórki odcinków będzie można oglądać w Polsat Cafe.

„Koty i zaloty” to produkcja dla miłośników kotów i tych, którzy chcą zrozumieć ich punkt widzenia. Dlaczego świat futrzaków kręci się wokół jedzenia, czym są kocie rytuały i jak zdobyć serce prawdziwej miłośniczki kotów?

Każdy odcinek serialu, który potrwa 5 minut, będzie ukazywał perypetie Kasi, jej córki Zuzy i kota Kacpra. To zgrane trio swoją osobą uświetni Paweł, nieśmiały kolega Kasi ze szkolnych lat, który będzie starał się wkraść w jej łaski. Kluczem do serca Kasi może okazać się jego kotka – Flora.

W roli serialowej Kasi, pojawi się Anna Dereszowska – aktorka teatralno-musicalowa oraz filmowa, ambasadorka marki Whiskas. U boku Anny, w roli Pawła, zagra Marcin Perchuć - aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, znany m.in. z roli premiera Konstantego Turskiego w serialu „Ekipa”.

Serial „Koty i zaloty” będzie składał się z 8 odcinków, każdy z nich będzie przedstawiał inną historię z życia Kasi, Pawła, Zuzi i ich serialowych kotów. Na końcu każdego odcinka kot Kacper – przedstawi swój punkt widzenia oraz pokaże ludzki świat z kociej perspektywy.

„Koty i zaloty” będą emitowane w każdą niedzielę o godzinie 17:40 na antenie Polsatu. Powtórki będzie można oglądać w soboty o godzinie 19:55 w Polsat Cafe. Inicjatorem oraz sponsorem serialu jest Mars Incorporated, producent marki Whiskas.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.