Eureko, ja to wiem! wraca do Polsatu

MN 16/11/2007
Polsat
 Trwają przygotowania do produkcji trzeciej edycji Eureko, ja to wiem!, teleturnieju dla uzdolnionych dzieci w wieku szkolnym. Zakończono już etap eliminacji. Główną nagrodą w programie jest stypendium w wysokości nawet 500.000 zł, które zostało ufundowane przez Fundację Eureko Finansująca Twoją Naukę i Karierę.

W każdym wydaniu teleturnieju biorą udział gimnazjaliści reprezentujący jedno województwo. W finale laureaci poszczególnych odcinków walczą o wspomniane stypendium edukacyjne. Producentami programu, który powstaje na licencji holenderskiej, są Endemol Polska i ATM Grupa.

Eureko, ja to wiem! pojawił się w Polsacie w paĹşdzierniku 2005 roku. Gospodynią pierwszej edycji teleturnieju była aktorka Ewa Gawryluk, a drugiej (emitowanej od grudnia 2006 roku) Agata Młynarska, prezenterka Polsatu. Nie wiadomo jeszcze, kto poprowadzi trzecią odsłonę widowiska. Możliwe, że będzie to ponownie Agata Młynarska. Nie znany jest również dokładny termin pojawienia się programu na antenie słonecznej telewizji.Młynarska w drugiej edycji Eureko, ja to wiem! (fot. agatamlynarska.pl)


Komentarze

  • 106
    #1 Kamilo dnia 30-12-2007 12:35
    W programie denerwują mnie uczestnicy, którzy są bardzo pewni siebie. I na dodatek tacy zawsze przegrywają. Kończy się to u nich gorzkimi łzami.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.