„Teraz stand-up” może być kontynuowany. Decyzja po analizie wyników

MN 15/08/2017
„Teraz stand-up” może być kontynuowany. Decyzja po analizie wyników
 Program „Teraz stand-up”, którego pilotowe odcinki będzie można śledzić w piątki, 18 sierpnia (23:55) i 25 sierpnia (23:30) w Polsacie, może być kontynuowany. Stacja decyzję podejmie po analizie wyników oglądalności dwóch pierwszych odcinków nowego formatu.

Taką wiadomość w mediach społecznościowych przekazała Beata Harasimowicz, reżyser programów „Teraz stand-up” i „Kabaret na żywo”. Z naszych informacji wynika, że przed podjęciem ostatecznej decyzji stacja chce sprawdzić, jak nowy format odbiorą widzowie. Dlatego właśnie postanowiono o pokazaniu nagranych w marcu odcinków. O późnej porze emisji pilotów zdecydował m.in. fakt, że są to nagrania bez cenzury.

W „Teraz stand-up” swoje monologi przed publicznością zaprezentują najpopularniejsi polscy artyści stand-up: Tomasz „Boras” Borkowski, Katarzyna Piasecka, Wiolka Walaszczyk i Michał Leja. Gospodarzem sceny będzie Kacper Ruciński. Przypomnijmy, że jesienią 2010 roku Polsat nadawał „Stand-up. Zabij mnie śmiechem”, który był talent-show z udziałem młodych reprezentantów gatunku stand-up.
 

Komentarze

  • 3937
    #1 Felippe dnia 15-08-2017 20:45
    No o takiej godzinie to na pewno miliona nie będzie.
  • 6994
    #2 Grigori dnia 16-08-2017 13:37
    Bez cenzury - może być ok - trzeba sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.