Michael Bolton gwiazdą gali 15-lecia Polsatu

MN 24/11/2007
Polsat
 Znamy już więcej informacji na temat gali 15-lecia Telewizji Polsat, która odbędzie się 11 grudnia (wtorek) w Teatrze Wielkim w Warszawie. Jubileuszowy koncert rozpocznie się o 21.00 i potrwa dwie godziny. Na scenie pojawią się artyści, którzy brali udział w znanych produkcjach słonecznej telewizji. Gwiazdą jubileuszu będzie Michael Bolton, amerykański wokalista, twórca tekstów i kompozytor.

Na deskach Teatru Wielkiego wystąpią uczestnicy programów Idol i Jak Oni śpiewają oraz zespoły i artyści biorący udział w Festiwalu TOPtrendy. Usłyszymy więc utwory w wykonaniu m.in. zespołu Bracia, Moniki Brodki, Ani Dąbrowskiej, Eweliny Flinty, Alicji Janosz, Szymona Wydry & Carpe Diem, Agnieszki Włodarczyk i Zakopower. Zaśpiewają również finaliści drugiej edycji Jak Oni śpiewają. Gospodarzem wieczoru będzie popularny prezenter Krzysztof Ibisz. Słoneczna telewizja przeprowadzi bezpośrednią transmisję z urodzinowej gali.


Michael Bolton uświetni jubileuszową galę Polsatu. (fot. michaelbolton.com)


Komentarze

  • 149
    #1 MK dnia 24-11-2007 12:58
    No to życzymy Polsatowi wszystkiego najlepszego icon_smile Ale według mnie impreza powinna trwać 3 godziny i zaczynać się od 20

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.