Tango z aniołem wyleciało z ramówki

MN 28/11/2007
Polsat
 Serial Tango z aniołem znowu nie zagrzał miejsca w ramówce Polsatu. Po wyemitowaniu pięciu odcinków stacja zdecydowała się na zdjęcie produkcji z anteny i zastąpienie jej powtórkowymi epizodami Świata według Kiepskich. Sitcom o przygodach Ferdynanda Kiepskiego, jego rodziny i sąsiadów emitowany jest od poniedziałku do piątku o 17.15 (nowe odcinki serialu można oglądać niezmiennie w środy o 20.30).

Premierowe epizody Tanga z aniołem pokazywano w 2005 i 2006 roku. Wyprodukowano 40 odcinków tego serialu, ale widzowie zobaczyli tylko nieco ponad połowę puli. Powodem zawieszenia emisji były niezadowalające wyniki oglądalności. W połowie listopada tego roku słoneczna telewizja zdecydowała się powtórzyć serial, ale i tym razem nie cieszył się on popularnością wśród widzów.


Polsat. Włącz emocje!


Produkcja przedstawia historię kobiet mieszkających we Wrocławiu, których najbliżsi mężczyĹşni tracą życie w wyniku wybuchu w jednym z centrów handlowych. Producentem serialu jest ATM Grupa. W rolach głównych oglądać można m.in. Joannę Gleń, Annę Dereszowską, Ewę Telegę Domalik, Magdalenę KuĹşniewską oraz Izabelę Kunę.


Komentarze

  • 106
    #1 Kamilo dnia 11-12-2007 15:20
    Polsat powinien wyemitować jednak te wszystkie odcinki ''Tanga z aniołem'', np. w weekendowe poranki. Są ludzie, którzy to oglądają i chcą oglądać, choć ja do tej grupy się nie zaliczam icon_razz.gif

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.