Polsat pracuje nad reality-show „Wyjdź za mnie”. Miłosny eksperyment w luksusowej posiadłości

MN 21/12/2017
Polsat pracuje nad reality-show „Wyjdź za mnie”. Miłosny eksperyment w luksusowej posiadłości
 Telewizja Polsat przygotowuje program „Wyjdź za mnie”. W nowym reality-show czternaścioro singli poszukujących drugiej połówki weźmie udział w miłosnym eksperymencie.

Siedem kobiet i siedmiu mężczyzn na 7 tygodni wprowadzi się do luksusowej zagranicznej posiadłości, w której nie będą mieć kontaktu ze światem zewnętrznym. Każdy z uczestników może znaleźć w programie kogoś wyjątkowego, założyć rodzinę i spędzić z ukochanym resztę życia. Bohaterowie programu zamieszkają w Domu Zaręczyn, w pięknym, słonecznym miejscu, gdzie pod czujnym okiem i opieką psychologów będą budować emocjonujące relacje. Podczas romantycznych kolacji, wycieczek i randek poznają się lepiej i być może zakochają w sobie. W finale każdego odcinka uczestnicy mają szansę oświadczyć się wybranej przez siebie osobie i wziąć ślub kościelny lub cywilny w programie.

Można już zgłaszać się do programu. Należy wysłać wypełnioną ankietę, a także fotografie: 3 zdjęcia twarzy (bez kapelusza, okularów; nie „selfie”), 3 zdjęcia sylwetki (nie w ramach odbicia w lustrze) i 6 dowolnych zdjęć, związanych ze stylem życia i zainteresowaniami na adres mailowy: zgloszenia@wyjdzzamnie.com.

Dla Polsatu program „Wyjdź za mnie” produkuje firma Jake Vision. Wstępnie ustalono, że zdjęcia do reality-show mogą być realizowane w okresie między 15 stycznia a 28 lutego 2018 roku. „Wyjdź za mnie” będzie składać się z dziesięciu odcinków.
Komentarze

  • L.S.
    #11 L.S. dnia 30-03-2018 01:16
    Program w sumie ciekawy.Oglądałam dzisiejszy odcinek.Komentuję Kasię i Grzegorza jako parę.....Kasiu,ciało masz niezłe i tylko to,twój sposób zachowania,reakcja na wypowiedzi Grzegorza z twojej strony są co najmniej chore.Potrzebujesz terapii u dobrego psychoterapeuty.Masz zranioną psychikę ale i podły charakter.Mówisz,że poprzedni partner bił cię?...może byłaś tego warta?...

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.