Kanały Grupy Abstra w ofercie Polsat Media

MN 22/12/2017
Kanały Grupy Abstra w ofercie Polsat Media
 Biuro Reklamy Polsat Media nawiązało współpracę z Grupą Abstra, właścicielem m.in. kanału Abstrachuje TV oraz liderem produkcji social video w Polsce. Współpraca będzie zakładać działania na wielu płaszczyznach, w tym wspólne pozyskiwanie reklamodawców oraz produkcję branded contentu.

Współpraca Polsat Media i Grupy Abstra rozpocznie się 1 stycznia 2018 roku. W ramach umowy wszystkie podmioty wchodzące w skład Grupy Abstra będą współpracować z klientami Polsat Media, działając w ramach platformy Polsat Media AdTube. Polsat Media będzie wyłącznym reprezentantem Grupy Abstra w kontaktach z domami mediowymi. Tym samym Grupa Abstra stanie się jednym z trzech najważniejszych filarów oferty platformy obok Golden Coil oraz TalentMedia.

Grupa Abstra główny nacisk położy teraz na zwiększenie częstotliwości produkowanych treści oraz wchodzenie w kolejne segmenty tematyczne, takie jak treści popularno-naukowe czy kontent skierowany do fanów e-sportu.

Polsat Media AdTube to platforma w ramach której funkcjonuje ponad 130 twórców, skupiających 36 mln subskrybentów, których filmy generują średniomiesięczny watchtime na poziomie 550 mln minut.

Abstra to spółka specjalizująca się w produkcji i dystrybucji social video skierowanego do millenialsów oraz pokolenia Z. Dotychczas powstałe kanały na platformie YouTube zgromadziły ponad 7 milionów subskrypcji, a filmy tworzone przez Abstra notują średnio 50 milionów wyświetleń miesięcznie. W skład grupy wchodzą kanały: AbstrachujeTV, Abstrachuje Plus, Beksy, To Już Jutro, Aleksandra Żuraw, Dla Pieniędzy, Lykke oraz internetowy serial „Nieprzygotowani”.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.