Paulina Chylewska i Jerzy Mielewski poprowadzą Galę Mistrzów Sportu

MN 02/01/2018
Paulina Chylewska i Jerzy Mielewski poprowadzą Galę Mistrzów Sportu
 Paulina Chylewska i Jerzy Mielewski poprowadzą Galę Mistrzów Sportu, którą będzie można śledzić w sobotę, 6 stycznia w Polsacie i Polsacie Sport. To ważne sportowe wydarzenie – po latach przerwy – powraca do Telewizji Polsat.

Podczas uroczystej gali widzowie poznają laureatów 83. Plebiscytu „Przeglądu Sportowego” i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca 2017 roku. Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Robert Lewandowski, Kamil Stoch, Joanna Jędrzejczyk, Paweł Fajdek, Anita Włodarczyk, Michał Kwiatkowski i Łukasz Kubot.

Idea plebiscytu narodziła się w 1926 roku. Z inicjatywy Kazimierza Wierzyńskiego, współtwórcy legendarnej grupy poetyckiej „Skamander” i jednocześnie ówczesnego redaktora naczelnego „Przeglądu Sportowego” postanowiono, aby w plebiscycie czytelniczym wybierać corocznie Dziesięciu Najlepszych Sportowców Polski, z których pierwszy zyska miano Sportowca Roku.

Transmisja w Polsacie od 20:00 do 22:05, a w Polsacie Sport – od 19:20 do 01:00. Na kanale sportowym Polsatu będzie można śledzić również kulisy gali.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.