Chylewska, Mielewski, Iwańczyk i Jóźwik poprowadzą „Studio Pjongczang 2018” w Polsacie Sport News

MN 06/02/2018
Chylewska, Mielewski, Iwańczyk i Jóźwik poprowadzą „Studio Pjongczang 2018” w Polsacie Sport News
 Paulina Chylewska, Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk i Marek Jóźwik będą prowadzącymi „Studio Pjongczang 2018”. Magazyn olimpijski, który na antenie Polsatu Sport News zadebiutuje 8 lutego o 18.00, będzie pokazywany do końca zmagań na arenach sportowych w Korei Południowej.

W godzinnym magazynie widzowie zobaczą wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejnych dni Igrzysk oraz będą mogli śledzić występy polskich reprezentantów. Podczas programu gospodarze będą łączyć się na żywo z Pjongczangiem z członkami naszej ekipy: zawodnikami i trenerami. W studiu analizy i komentarze do bieżących wydarzeń przedstawią zaproszeni goście: olimpijczycy, gwiazdy sportu i estrady oraz dziennikarze. Wśród nich zobaczymy m.in. Józefa Łuszczka, Erwinę Ryś-Ferens, Andrzeja Persona, Olafa Lubaszenkę czy Mateusza Ligockiego. W piątek, 9 lutego, w dniu otwarcia XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich, w studio pojawi się m.in. ambasador Republiki Korei Południowej w Polsce Sung-joo Choi.

Wydawcami programu będą Bartosz Heller i Piotr Kuczkowski. „Studio Pjongczang 2018” będzie aktywne w sieci poprzez stronę polsatsport.pl, na której znajdą się dodatkowe materiały redakcyjne.

Powtórki programu będą emitowane codziennie w Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport.


Komentarze

  • 3537
    #1 Liverpool802 dnia 06-02-2018 20:54
    Moim zdaniem program powinien trafić do Polsatu Sport dostępnego dla dużej grupy abonentów CP icon_wink

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.