Program „Wyjdź za mnie” w czwartki w Polsacie. Zajmie miejsce serialu „Zdrady”

MN 20/02/2018
Program „Wyjdź za mnie” w czwartki w Polsacie. Zajmie miejsce serialu „Zdrady”
 Program „Wyjdź za mnie” będzie nadawany w Polsacie w czwartkowe wieczory. Reality-show zajmie miejsce serialu paradokumentalnego „Zdrady”.

„Wyjdź za mnie” zadebiutuje na antenie 22 marca. Program będzie można śledzić tuż po serialu „Przyjaciółki”, czyli około 22:15. Powtórki będą pokazywane w soboty o 12:00.

W „Wyjdź za mnie” sześć kobiet i sześciu mężczyzn wprowadzi się do Domu Zaręczyn, luksusowej posiadłości w Hiszpanii. Odcięci od świata zewnętrznego będą skupiać się na tym, aby dobrze poznać się nawzajem i być może zakochać. Ułatwią to wspólne wycieczki, spacery, kolacje i randki. Mieszkańcy Domu Zaręczyn będą też eliminować osoby, które nie mają szans na znalezienie miłości w programie. Na ich miejsce do rezydencji będą się wprowadzać nowi single i singielki. W finale każdego odcinka uczestnicy będą mieć szansę oświadczyć się wybranej przez siebie osobie i wziąć ślub kościelny lub cywilny w programie.

Dla Polsatu reality-show „Wyjdź za mnie” produkuje firma Jake Vision. „Wyjdź za mnie” będzie składać się z dziesięciu odcinków. Program powstaje na podstawie formatu „The Spouse House”, należącego do TLC.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.