Earth Festival w Polsacie. Prowadzą Maciej Dowbor i Anita Sokołowska

MN 17/06/2018
Earth Festival w Polsacie. Prowadzą Maciej Dowbor i Anita Sokołowska
 8 lipca o 20:05 Polsat pokaże „Gwiazdy dla Ziemi – Earth Festival”. Koncert, który odbędzie się w Uniejowie, poprowadzą Maciej Dowbor i Anita Sokołowska.

Zanieczyszczenie środowiska i niszcząca przyrodę działalność człowieka są problemami globalnymi. Oznacza to, że dotyczą także Polski, która należy do krajów o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Europie. W ideę ochrony środowiska angażuje się coraz więcej ludzi. Jednak jej świadomość w społeczeństwie jest wciąż zbyt mała. By ją rozpropagować, w tym roku w Uniejowie zostanie zorganizowana pierwsza edycja Earth Festival. Do współpracy przy koncercie zaproszono czołowych polskich artystów.

Usłyszymy między innymi Kayah, która od lat wspiera akcje dotyczące ekologii i działała na rzecz ograniczenia nielegalnego handlu ginącymi gatunkami zwierząt oraz Andrzeja Piasecznego, który był ambasadorem kampanii „Poznaj swoją naturę”. Wystąpią też: Agnieszka Chylińska, Grubson, Kamil Bednarek, Happysad, LemON, Jamal, Tomek Kowalski i IRA.

Pomiędzy utworami zostaną wyemitowane specjalnie przygotowane krótkie filmy, wprowadzające publiczność i widzów w zagadnienia ekologii.
 

Komentarze

 • Beat
  #1 Beat dnia 18-06-2018 13:50
  Beznadziejne, e ludzie bez talentu prowadzą takie programy.
 • 387
  #2 nieustraszony dnia 18-06-2018 19:33
  I bardzo fajnie , fajny pomysł icon_smile
 • Uniejowianin
  #3 Uniejowianin dnia 22-06-2018 21:42
  Zapraszam i Polecam

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.