Film „Zimna Wojna” w IPLI

MN 20/12/2018
Film „Zimna Wojna” w IPLI
 Do IPLI dołączają kolejne produkcje filmowe. W grudniu będzie można obejrzeć m.in. „Zimną Wojnę” oraz dokument o życiu i twórczości Whitney Houston.

„Zimna Wojna” będzie dostępna w IPLI od 21 grudnia. Twórcy nagrodzonej Oscarem „Idy” przenoszą widzów do lat 50. i 60. XX wieku stalinowskiej Polski i budzącej się do życia Europy. Na tym tle rozgrywa się historia wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W rolach głównych zobaczymy: Joannę Kulig, Tomasza Kota, Agatę Kuleszę oraz Borysa Szyca.

„Whitney” to dokument poświęcony pamięci legendy muzyki pop i R&B – Whitney Houston. Wypełniony wspomnieniami najbliższych artystki, niepublikowanymi wcześniej filmami oraz muzyką, która już dziś uzyskała status nieśmiertelności. „Whitney” to jedyna tego typu produkcja, która otrzymała pełną zgodę i poparcie rodziny oraz spadkobierców wokalistki. W filmie zostaną wykorzystane niepublikowane wcześniej ujęcia, rzadko lub nigdy niepokazywane materiały filmowe, a także nagrania koncertowe wykonane przez samą Whitney Houston w różnych okresach jej kariery.

W IPLI będzie można zobaczyć też: „Listy do M. 2”, „Listy do M. 3”, „Ostatnią rodzinę”, „Pitbull. Ostatni Pies”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Podatek od miłości” oraz „Moje córki krowy”.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.