W niedzielę żałoba narodowa. Polsat zmienia ramówkę

MN 21/12/2018
W niedzielę żałoba narodowa. Polsat zmienia ramówkę
 Prezydent RP Andrzej Duda ogłosił, że najbliższa niedziela będzie dniem żałoby narodowej. Prezydent podjął taką decyzję w związku ze śmiercią dwunastu Polaków, którzy zginęli w następstwie czwartkowego wybuchu metanu w kopalni węgla kamiennego w Karwinie w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego. Polsat zdecydował o zmianie ramówki na niedzielę.

Zamiast Sopockiego Hitu Kabaretowego 2018, który miał zostać wyemitowany o godz. 20:05, stacja nada film „Życie Pi”. Jest to dramat przygodowy, uhonorowany czterema Oscarami. Chłopak, znany jako Pi (Suraj Sharma), dorastał w latach 70. w Pondicherry. Jego ojciec prowadził zoo, w którym bohater spędzał większość czasu. Gdy Pi ma 17 lat, jego rodzice postanawiają wyjechać z Indii w poszukiwaniu lepszego życia. Decydują się na przeprowadzkę do Kanady. Zamykają zoo, zabierają zwierzęta i wsiadają na pokład japońskiego statku towarowego. Nocą dochodzi jednak do katastrofy. Statek idzie na dno, ale Pi jakimś cudem ocalał. Dryfuje po Pacyfiku z drugim ocalałym – tygrysem Richardem Parkerem. Pi dobrze pamięta słowa ojca, że dzikie zwierzęta nie są przyjaciółmi ludzi. A jednak człowiek i tygrys uczą się żyć obok siebie.

Pozostałe propozycje programowe z niedzielnej ramówki Polsatu nie zmieniają się.
  

Komentarze

 • mateusz
  #1 mateusz dnia 21-12-2018 16:36
  Czyli Polsat jest bardzo oszczedny w zmianach ramowkowych w związku z żałobą narodową icon_wink
 • 3537
  #2 Liverpool802 dnia 21-12-2018 23:30
  TVP w przypadku dwójki też jest oszczędna bo zdjęła jedynie koło fortuny zaś Familiada i Bake off ale ciacho pozostają w ramówce a zamiast tego mogliby emitować jakieś filmy które odpowiadały by żałobie narodowej w najbliższą Niedzielę.
 • 1831
  #3 Staszek dnia 22-12-2018 10:25
  Żałoba Narodowa jest w Polsce zbyt często wprowadzana i przez to jej waga się obniżyła. Dawniej telewizje wymieniały całe ramówki, a teraz zmiany są tylko kosmetyczne. Jeśli kilka żałób i nic nie będą zmieniać.
 • Nick
  #4 Nick dnia 22-12-2018 10:42
  Czekaj.... te Życie Pi?
 • Michael De Santa
  #5 Michael De Santa dnia 23-12-2018 20:41
  Mogła być Kraina Lodu! Przecież są święta, więc idealnie by się wpasowały do ramówki ma dzień przed Wigilią.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.